Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaka skrzynia


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie jaka skrzynia podejdzie do mnie, mam FYA Która podejdzie i nie zmieni mi długosci biegów itd no zeby latala tak jak moja FYA.. 6 bieg. Jest ich sporo bo chyba z 10 rodzajow..i czym tak naprawde sie roznia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast FYA na bank mozna włozyc HCF bo to potwierdzone..1 bieg jest tylko ciut dluzszy i taka jest roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCF jest najwiecej na allegro, wiec masz problem praktycznie z glowy. Ja dalej nie wiem czy moge cos zamiast GBA wlozyc.:(

jeden z klubowiczów ma HCF do sprzedania. Jesli chcesz dam Ci namiary. i ponawiam pytanie. Czy moze byc inna skrzynka zamiast GBA?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie od klubowicza kupilem HCF, moze o tym samym piszesz..

Słuchaj mi to sprawdzal gosc ktory pracuje w serwisie vw jak to nie wiem ale wiem ze miedzy niekturymi jest spora zóżnica np inne zabieraki inne przelozenia i rozstaw srob mocujacych..musisz poszukac jakiegos kolesia zeby to sprawdzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam HCF sa nowsze.

uzytkowalem zarowno GBA jak i obecnie HCF. obydwie wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam HCF sa nowsze.

uzytkowalem zarowno GBA jak i obecnie HCF. obydwie wygodne.

Ale tu chodzi o to czy np HCF podejdzie zamiast GBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam HCF sa nowsze.

uzytkowalem zarowno GBA jak i obecnie HCF. obydwie wygodne.

Ale tu chodzi o to czy np HCF podejdzie zamiast GBA

powinna pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie powinna? ale nikt nie potrafi powiedziec czy aby na napewno? Bo kupic mozna, ale jak przy wymianie wyszlo ze to jednak nie to. Nerwica gwarantowana: :wallbash:. Jesli wiec Ktos mial doczynienia ze skrzynia GBA i jej wymiana na inny model np: FYA, HCF, FRL. Prosze o informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat takiej szukalem i byly dwie w polsce jedna lubin, druga pomorze, kupilem w piatek HCF, i powiem wam ze ja nie odczulem roznicy miedzy FYA a HCF..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wymienilem z skrzynie z gba na inna oznaczenia nie bylo ale dziala i jest wszytsko ok o ile pamietam audi 2004 roku mialy inne skrzynie ale nie pamietam oznaczenia ale nawet wizualnie sa inne i wtedy sie roznia przelozeniami i mocowaniami. Wszystkie skrzynie do 2003 roku pasuja roznica w przelozeniach tylko jest. Skrzynie GBA byly produkowane 11 miesiecy i byly wadliwe to mi sprawdzał z znajomy w salonie.Wystarczy a by miala tyle biegow co twoja i moc(KM) i do silnika AVF czyli 6 biegow AWF czyli 5 biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wymienilem z skrzynie z gba na inna oznaczenia nie bylo ale dziala i jest wszytsko ok o ile pamietam audi 2004 roku mialy inne skrzynie ale nie pamietam oznaczenia ale nawet wizualnie sa inne i wtedy sie roznia przelozeniami i mocowaniami. Wszystkie skrzynie do 2003 roku pasuja roznica w przelozeniach tylko jest. Skrzynie GBA byly produkowane 11 miesiecy i byly wadliwe to mi sprawdzał z znajomy w salonie.Wystarczy a by miala tyle biegow co twoja i moc(KM) i do silnika AVF czyli 6 biegow AWF czyli 5 biegow
No i z twojej wypowiedzi wynika ze musi byc z auta do 2003 roku, ale moja audi jest 11 2003 i siesziala w niej FYA..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 11.2003 i byla GBA i naczytalem sie tego o tych skrzynich u wiekszasci mechanikow bylem w salonach i nikt nie byl wstanie mi powiedziec czy bedzie pasowala inna az kupilem na szrocie z passat 2003 r i tam mi powiedzieli ze bez roznicy aby byla do 2003 roku nawet jak na allegro patrzylem to te 2004 r sa wizualnie inne widac na zdjeciach, a ta co kupilem nie bylo numer ale wszystko gra jezde juz 3 miesiace okolo i jest ok. jezeli zalezy ci na tym samym symbolu to poszukaj na allegro ja nieznalazlem GBA jak szukalem i dlatego wsadzilem inna ile lepiej bo te GBA byly wadliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 11.2003 i byla GBA i naczytalem sie tego o tych skrzynich u wiekszasci mechanikow bylem w salonach i nikt nie byl wstanie mi powiedziec czy bedzie pasowala inna az kupilem na szrocie z passat 2003 r i tam mi powiedzieli ze bez roznicy aby byla do 2003 roku nawet jak na allegro patrzylem to te 2004 r sa wizualnie inne widac na zdjeciach, a ta co kupilem nie bylo numer ale wszystko gra jezde juz 3 miesiace okolo i jest ok. jezeli zalezy ci na tym samym symbolu to poszukaj na allegro ja nieznalazlem GBA jak szukalem i dlatego wsadzilem inna ile lepiej bo te GBA byly wadliwe

Powiem ci ze ja tez mam 11 2003 i siedziala FYA i mam kumpla mechanika co ma 2005 rok i tez ma FYA wiec nie ma reguly na moje oko, ja bym nie ryzykowal w ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznia sie tylko skrzynie 5 i 6 biegowe, reszta jeden pies :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznia sie tylko skrzynie 5 i 6 biegowe, reszta jeden pies

:polew: :polew: :polew:Co ty gadasz..bzdura jak nic..popatrz nawet na glupim allegro i porownaj wizualnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłupiałem wrescie... Więc czemu Moderator Musashi Twierdzi że inne skrzynie będą pasować. miedzy Gba a Hcf jakies małe różnice widać, ale może nie mają one wiekszego znaczenia. Niech ktos zabierze głos kto Wie napewno. Z gory dzieki. A ja znów sie wstrzymuje ze skrzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...