Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy można zamontować manetkę od sedana do Avanta?


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tak jak wyzej,manetka z tych samych lat(bez tej kostki 3pinowej).Gdzies czytalem ze od sedana mozna zamontowac do avanta,wystarczy jakis ,,ogranicznik uciac''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak jak wyzej,manetka z tych samych lat(bez tej kostki 3pinowej).Gdzies czytalem ze od sedana mozna zamontowac do avanta,wystarczy jakis ,,ogranicznik uciac''

którą manetkę,od wycieraczek,czy kierunkowskazów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już ,że zamontowałem manetkę wycieraczek od sedana do avanta. Nie wiem jak to jest z manetką z 96r , manetka poliftowa z 99r w wersji sedan posiada wszystkie potrzebne funkcje do tylnej wycieraczki jednak ruch jej od siebie czyli do kokpitu jest ograniczony plastikowym wypustkiem , który po obcięciu odblokowuje jej ruch od siebie i wszystkie funkcje potrzebne do sterowania tylną wycieraczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już ,że zamontowałem manetkę wycieraczek od sedana do avanta. Nie wiem jak to jest z manetką z 96r , manetka poliftowa z 99r w wersji sedan posiada wszystkie potrzebne funkcje do tylnej wycieraczki jednak ruch jej od siebie czyli do kokpitu jest ograniczony plastikowym wypustkiem , który po obcięciu odblokowuje jej ruch od siebie i wszystkie funkcje potrzebne do sterowania tylną wycieraczką.

Kolego wczoraj właśnie rozbierałem manetkę od sedana i znalazłem ten wypustek która blokuje cięgną tak aby nie mogla wychylić się w kierunku do szyby, mam tylko pytanie ponieważ jeszcze nie szliwowałem jej dopóki nie wyciągne swojej i zobacze jakie sa zmiany, interesuje mnie kwestia załączania tylnego sprywskiwacza czy będzie działać???? ponieważ manetka od avanta bo 2 ruchy w kirunku do szyby pierszy włączający wycieraczke i manetka pozostaje w tej pozycji i dodatkowy ruch załączający sprysk, po nacisnięciu ktorego manetka wraca, dziala to u ciebie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka od avanta bo 2 ruchy w kirunku do szyby pierszy włączający wycieraczke i manetka pozostaje w tej pozycji i dodatkowy ruch załączający sprysk, po nacisnięciu ktorego manetka wraca, dziala to u ciebie ???

Działają obie funkcje identycznie jak w oryginalnej manetce czyli wycieraczka i spryskiwacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko czy mozna zamontowac w wersji z polifta ten czasowy tryb wycieraczek,chodzi o ten pstryczek u gory manetki do przedlifta.I jeszcze czy ma ktos schemat po polsku tej manetki po lifcie.Bo zamontowalem taka ale jak podlaczylem wszystko tylna wycieraczka pracowala ciagle.I ja odlaczylem.[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 16:04_________________________________________________Witam.Odswiezam temat,dostalem kostki oryginalne-przedtym mialem na piny.No i nie zgadza sie pare rzeczy,oczywiscie jest tak jak bylo.Napisze dla przypomnienia-zamontowalem manetke kompletna z polifta tempo,FIS do przedlifta.Wszystko dziala po za jedna ciekawostka mianowicie tylna wycieraczka.Po wlaczeniu wycieraczki(zalaczeniu ze chodzi co jakis czas bez spryskiwacza) to ta opcja nie dziala,dopiero jak jeszcze dalej wcisne od siebie czyli funkcja sprysku tylnej szyby,wlacza sie spryskiwacz jak i wycieraczka pojedzie 3 razy.W kostce 6pinowej(w tej co 4piny sa od fis) mam te 2 kable wolne,oraz w drugiej kostce-tej od wycieraczek mam wolny brazowy kabel,oraz dosztukowany w inne pole tam gdzie nie powinno byc pinu.Wszystko dziala super tylko ta tylna wycieraczka,a ze ja teraz naprawilem spryskiwacz.To chce zeby dzialalo jak powinno.Pozdrawiam,aha kostki wszystkie mam ORI.Tylko kable nie pokrywaja sie do konca ze starymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...