Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Oby wszystko było z nim oki, bo sie zgrzałam heheh :evil:

Ciekawe, ciekawe ... :naughty:

Wtyczka ta sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiciu my nie jedziemy do bełtowskiego na jazdy próbne tylko jedziemy oglądać auto pod zakup dla koleżanki więc to tak jak być sobie chciał kupić :gwizdanie: Czeski ty bądź na 19.00 za shellem... Napisał bym wal na j****ń ale coś pada :/[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 16:59_________________________________________________ps. Potrzebuje pożyczyć felgi z letniakami na tydzień czasu (odpowiadam za opony gdyby coś oraz za felgi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału moim zdaniem nie ma, maska malowana, prawe przednie drzwi też, zabezpieczony dostęp do VAG'a podobno w serwisie no ale niech się reszta wypowie, mi się kolor podobał ale bym nie kupił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wypowiem jako sprzedawca na komisie i troche kumam, motor i moze spoko ,ale auto mialo strzela z przodu i z prawego boku od pasażera maska byla kitowanai to ostro jak by posmarkal silikonem, bok byl robione progi byly ruszone jak z przodu jak i z tylu, tylne drzwi maja sie ciezko domknac i w prawym rogu jes przerwa od slupka 1cm a tak nie moze byc, jak komus nie zalezy to moze sobie to kupic ale nie polecam osobiscie bo nie wiadomo ile to pochodzi, a co do komputera auta pewnie wycieli albo zrobili przerwe w obwodzie zeby nie sprawdzic calkowicie auta bo mialo niezla przygode. no i wykonanie pracy lakiernika beznadziejne pełno pęcherzy powierza na lakierze jak i widac slady papieru sciernego. To bylo by tyle z mojej strony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dolanczam do wypowiedzi kamila.I uwazam ze stanowcze nieee 3*NIEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowane za 15.000 bym ją kupił dołożył 10.000 i była by malina środek zniszczony reszta jak napisał kamil ... // Dzieki za spota za dwa tyg bedzie lepiej mam coś w planie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowane za 15.000 bym ją kupił dołożył 10.000 i była by malina środek zniszczony reszta jak napisał kamil ... // Dzieki za spota za dwa tyg bedzie lepiej mam coś w planie :gwizdanie:

No co masz :slina: Chlopaki mowili ze moga przyjechac jak by jeszcze raz bylo cos takiego :naughty:

Masz foty Witku? :>

Mam ale fot jest malo jutro wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu dziś musimy spróbować pomóc Kamilosowi ja zorganizuje kabel z pinami a ty wypadł byś do Nas z Vagiem dasz rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...