Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Brakuje mocy- czy to turbo?


Tyczkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu brakuje mi momentu. Na 2 po wcisnieciu gazu autko tracilo trakcje. dodam ze po tuningu i Rogala jezdzilo super. ostatnio zawiesilo mi sei turbo. zgasilem i po ponownym odpaleniu ok. ale wciaz nie ma mocy. co to moze byc. gdzie sie udac by sprawdzili w wawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób logi,posprawdzaj węzyki,potem napisz co wyszło i będziemy rozmawiać,a nie zgadywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiles u Rogala to jedz zeby sprawdzili co sie dzieje. przyczyn moze byc co najmniej kilkadziesiąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgasilem i po ponownym odpaleniu ok. ale wciaz nie ma mocy.

tzn ok czy nie ma mocy ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na kompie brak błedów....przejechal sie i smigal jak dawniej....zero przyczyny a teraz znów wól....raz dobrze raz zle i cos pedal miekki sie robi chamulca...podobno moze to byc jakas papa podcisnienia...? ktora rowniez posrednio polaczona z turbina....??

a i jeszcze teraz wspomaganie przy najdrobniejszym ruchu piszczy cos niemilosiernie przy karzdym skrecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: napinacz paska plus pompa podcisnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w swoim AEB 1.8T 150PS też mam problem :/ Wrzucam 1... w miarę ok, wrzucam 2 gaz do dechy a samochód się zbiera jakby jechał na 4-ce :/ masakra :/ Też nie wiem co może być tego przyczyną. Może TURBO padło :/ Bo jak wrzucam go na obroty 3.5 - 6.0 tys to wogóle nie ma doładowania z turbiny ;( Ale turbo włącza się od 3.5 tys, to czemu auto muli już od początku??

Ps. Co do piszczenia w kierownicy to tak jak kolega wyżej pisze - to napinasz paska.

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze ponownie....niestety rolki pompa paski wymienione i moc dziwnie wróciła i znów zniknęła....a robiłem to w warsztacie kolo rogala tam gdzie tuning robiłem...pomocy co to możne byc..[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 19:19_________________________________________________dzisiaj znów jest mozaika raz mam pelna moc az milo jak traci trakcje a potem znow brak...pomocy rodacy co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob pelna diagnostyke ... ciezko cos wywrozyc z Twoich opisow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełną diagnostykę tzn. prosze w punktach by wyraźnie zasegurowac mechanika...

tu masz wzorowo zrobiona diagnostyke ....

-> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=144207.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od diagnostyki i musial bym dużo poczytać na ten temat wiec mam pytanie gdzie w Wawie zrobia mi rzetelna diagnostykę. Dodam ze podpinali mi już go pod kompa i nic nie wykryli tylko kase wzieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od diagnostyki i musial bym dużo poczytać na ten temat wiec mam pytanie gdzie w Wawie zrobia mi rzetelna diagnostykę. Dodam ze podpinali mi już go pod kompa i nic nie wykryli tylko kase wzieli....

piszesz ze robiles program u Rogala no to chyba wiesz gdzie podjechac na diagnostyke ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bylem w warsztacie obok rogala i tam mi podobno podpinali pod kompa jak robiłem pompę podciśnienia i nic nie wykryli....może faktycznie trzeba było iść od razu do niego....a moze kotos zna kogos na mokotowie lub bialolece co jest w stanie rzetelnie program sprawdzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...