Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Opony barum bravuris 2 205/55/16 czy ktos ma takie?


chrupek80

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem opini na temat tych opon, ale znalazłem tylko szczatkowe informacje. Czy ktoś ma takie oponki, a jesli tak to co o nich myślicie? chodzi mi głównie o hałaśliwośc tych opon , ale ucieszą mnie też inne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

miałem te oponki trzymają sie fajnie a w deszczu jazda rewelacyjna nawet w ulewie niestety troche je słychać miałem je w oplu, vectra combi jest lżejsza od a4 więc pod większym ciężarem hałas może sie zwiększyć w skali od 0 do 10 daje 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tym się martwię bo felgi 16 dopiero teraz kupiłem, a wczesniej miałem 205/60/15 barum bravuris i były ok poza tym że były dosyć głośne. Ciekawy jestem czy barum bravuris 2 w rozmiarze 205/55/16 też będą takie głośne. Zależy mi na tym żeby w aucie było cicho, bo jakiekolwiek hałasy strasznie mnie wpieniaja. A jeśli nie barumy to co polecacie w cenie do 250 zł za szt- oczywiście nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na temat kumho ecsta ku31. wygladają nieżle i sprawdzałem opinie to duzo lepsze niż barum. ktoś to miał. oczywiście opinie o bravuris 2 wciąż mile widziane. Jak ktos ma jakies fajne niedrogie oponki to niech da znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na temat kumho ecsta ku31. wygladają nieżle i sprawdzałem opinie to duzo lepsze niż barum. ktoś to miał. oczywiście opinie o bravuris 2 wciąż mile widziane. Jak ktos ma jakies fajne niedrogie oponki to niech da znac.

Mam Kumho Ecsta KU31 tylko że 225/40/18 i nie kupił bym innych opon - trakcja na mokrym i suchym bardzo dobra, nie są głośne, przejechałem na nich już jeden letni sezon i wszystko ok.

Jedyne ale to to, że zrobie na nich 2 sezony i będę musiał zmienić komplet z przodu, tył powinien starczyć na 3 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście bym nie radził bieżnikowanych. Kolega kupił żonie bieżnikowane do peugota 206 i nie dość że przez cały okres eksploatacji strasznie huczały i wyły to jescze po około roku na dwóch wyszły bąble.Barzdo narzekał na nie , a samochód ten raptem przejechał 15 tys w dwa lata. myślę ze do a4 to niestety ale trzeba kupować dobre opony.lepiej chyba za tą cenę kupić jakieś markow używki. Ja zakupiłem barum bravuris 2 205/55/16 91 v i jutro jadę na montaz. dam znać jak się sprawują, a płacę za nie po 195 zł.Przekonał mnie do nich ostatni test opon w "motor". pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dalsze opinie zastanawiam sie jeszcze nad kupnem tych opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na 18" 225/40 Kumho Ecsta KU31 i podobnie jak kolega jestem bardzo zadowolony. Zrobiłem na nich około 20 kilku tysięcy i myślę że jeszcze drugie tyle zrobią.

Bardzo fajne oponki. Tylko że ostatnio nie ma na nich dobrej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mierzyłem dokładnie bieżnik i nie jest tak optymistycznie - oponki są bardzo dobre to fakt ale moj szacowany przebieg na nich to będzie ok 30 - 35tys/km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mierzyłem dokładnie bieżnik i nie jest tak optymistycznie - oponki są bardzo dobre to fakt ale moj szacowany przebieg na nich to będzie ok 30 - 35tys/km...

czyli powiedzmy srednio jakiś 1 rok, no może 1.5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...