Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Dziwne zachowanie czujnika ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Koledzy

Mam prośbę o lekką pomoc , zaczął mi się świecić ABS na desce od razu wyłaczając wszystkie informacje na FISie , zauważyłem jednak że jak jest zimno i śnieg to zaraz po odpaleniu wszystko jest dobrze i nie świeci ABS , dopiero jak kawałek ruszę się to załącza , i przyznam szczerzę że elektryka i hamulce to moja pięta achillesowa i nie wiem co z tym zrobić , prosiłbym o jakieś podpowiedzi .

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Podepnij się do sterownika silnika i sprawdź czy czy nie zostały

tam zapisane jakieś błędy związane z układem hamulcowym.

________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano
  • Autor

już to zrobiłem kolego nie wykrywa żadnych błędów

Opublikowano

już to zrobiłem kolego nie wykrywa żadnych błędów

musisz sprawdzic w blokach pomiarowych czy jest sygnał ze wszystkich czujników

cos było grzebane przy kołach ?????

Opublikowano
  • Autor

wiesz że nie wiem ja nie grzebałem , ale może ktoś kiedyś tam grzebał tylko dziwne że wcześniej się ta usterka nie ujawniła

Opublikowano

Ja mam podobny problem, jak samochód "zamarznie" to czujnik "łapie". Po chwili kiedy ruszę kontrolka się zapala. Jak mniemam czujnik jest zawilgocony. Probowałem uszczelnić silikonem ale niestety nic to nie dało. U mnie chyba jedynym rozwiązaniem jest wymiana czujnika. Jednak nie za bardzo mam na co bo nie ma na rynku czujnikow do mojej furki, no poza ori za 700 zeta. :wallbash:

Jako, że masz FWD to będziesz miał łatwiej.

Opublikowano

U mnie jak skasuję błąd kompem to jest git ale po przekroczeniu 15km/h znowu się zapalakontrolka. Ostatnio wymieniałem wahacze to może od tego.

Opublikowano

U mnie jak skasuję błąd kompem to jest git ale po przekroczeniu 15km/h znowu się zapalakontrolka. Ostatnio wymieniałem wahacze to może od tego.

sprawdz odległosci pomiędzy koronka a czujnikiem

sprawdz na Vag-u w bloku hamulce a nastepnie bloki pomiarowe

tam bedziesz wiedziec na którym kole jest kaszana

Opublikowano

Witam

Kolego zrób sobie pomiary wyjdzie ci na Vag, który czujnik żle odczytuję prędkość obrotową lub który jest walnięty.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za pomoc , wezmę się za to jak tylko będę miał chwilę wolnego , mam nadzieję że w niedzielę się uda .

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

sprawdz odległosci pomiędzy koronka a czujnikiem

sprawdz na Vag-u w bloku hamulce a nastepnie bloki pomiarowe

tam bedziesz wiedziec na którym kole jest kaszana

Prawy przód.

Odległośc między koroną a czujnikiem - to może być to! W sobotę biorę się za to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.