Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash


Glovash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zawsze z dziewczyną chorowaliśmy na Audi... poprzednio chcieliśmy kupic 80 B4 w kombi , ale nie wyszło i była Ibiza..

Teraz szukaliśmy albo Vectry w pakiecie Sport albo zadbanej A4 z S-ką w środku...

Poszukiwania trwały... godzinę..

W sobotę o 12 sprzedałem Ibizę ( GT TDI EVO 1 - zdrowy AFN 123 KM) i pojechaliśmy ze szwagrem do jego znajomego, który ściąga auta

Mieliśmy oglądnąć VB kombi, ale okazała się 99r i 1.6 i srebrna (miał byc ciemny kolor) , więc za stara i za słaba... oglądaliśmy Toledo... ale też było 99r i 1.6 ... ten sam gościu miał...granatowe Audi A4 kombi którym jeździła przez pół roku jego żona... no i jak zobaczyliśmy go to... pozamiatane

1997r, 1.8 T, skórka S Line, klimatronik itp. itd.

nie ma tylko Quattro, xenonów i szyber dachu ... tak to reszta jest (chyba :D)

Dostaliśmy do tego komplet alusów z oponami letnimi (16" VIPER by Rial) i olej Castrol EDGE 10W60 na kolejną wymianę i właściciel zostawił radio CD Pioneera i kable do wzmacniacza..

Przebieg 190 tys, oryginalny (1 właściciel), co potwierdzają niemieckie papierki z przeglądów

Kiedyś auto miało chipsa w DE, ale już nie ma i jest seryjny komputer.

Tak wyglądała po kupnie..

aa4ee558234eee6fm.jpg

8903b0a4ead9716em.jpg

Aktualnie ojciec załatwia papierki itp. i auto będę miał w czwartek... to porobię więcej fotek ...

Jakiś "grubych" planów nie mam, ale będę należycie dbał o Audiczkę, bo ... jestem "maniakiem" tak więc coś tam będę grzebał.

Wczoraj zamówiłem już chromowane końcówki wydechu Ultera i filtry Boscha.

Do zrobienia w najbliższym czasie wiem że jest lewy przegub, bo przy mocniejszym przejechaniu ostrego zakrętu powoli zaczyna go słychać.

Mam od razu pytanie, czy macie jakieś zaufane warsztaty, mechaników w Poznaniu i okolicach...

Zmiany przeprowadzone:

22.03.2010r.

Końcówki tłumika Ulter 60mm

a8ad033e3df880ccm.jpg

26.03.2010r.

(wczoraj) nowy filtr przeciwpyłkowy (Bosch)

+ Filtr paliwa Mann

+ Filtr powietrza Bosch

+ Żarówki Osram NightBreaker

1.04.2010r.

- wymieniony przegub

- letnie obuwie

16" Viper by Rial

2e4d13b3424c3fafm.jpg

21.05.2010r

nakleiłem w końcu naklejki klubowe

1 powędrowała standardowo na tył, 2 niestandardowo na przód..

a7d10e9e02c3db5bm.jpg

843b22116dd12a15m.jpg

Zmieniłem też migacze na ciemne

ec54a344a703c8d3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego kolegę z forum ibizy :naughty: Fajne auto tylko szkoda że nie quattro :gwizdanie: Oby jeździła bezawaryjnie. Pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, chodziło mi o środek - kiera S line..

Chipsa na razie nie przewiduje... prędzej gazownie :)

Na razie chce spokojnie pojeździć bez żadnych zmian ... Jak będzie kaska i auto będzie jeździło bezawaryjnie to na pewno będzie dostawało jakieś prezenty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pierwszy "mod" przeprowadzony

a8ad033e3df880ccm.jpg

Doszły też filtry Boscha... teraz czekają na wymianę[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 16:23_________________________________________________

Witam kolejnego kolegę z forum ibizy :naughty: Fajne auto tylko szkoda że nie quattro :gwizdanie: Oby jeździła bezawaryjnie. Pozdro :wink4:

z klolegą to się znamy :D

po twojej rekomendacji jest A4, co prawda nie AFN , ale... ;)[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 16:29_________________________________________________przed chwilą odkryłem, że gdzieś mi woda się wdziera do auta... bo mam wilgotną wykładzinę pod nogami pasażera... ;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze prosze fajna furka musze przyznac mody powolutku ida :D jest pogoda wiec mozna rezac hi hi :) i avancik :D jakas 17' stka felga, lampy zespolone i malyna ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to od klimy. U mnie w Jeepie jest spowodowane kilmą- tylko u w żepach to byłofabryczne :decayed:

widzę kolejna znana osoba... ;)

nie wiem czy od klimy, bo ... jeżdżę na wyłączonej (chyba:) )

może mam zapchany z lekka filtr paliwa, bo jeszcze nie zmieniałem... zobaczymy ;)

17" nie przewiduje na razie - wytelepało mnie w Ibizie, teraz ma byc wygodnie :)

lampy zespolone... są fajne, ale najpierw muszę pojeździc i porobic mechanikę ( np. rozrząd )

W najbliższym czasie pójdą szyby do przyciemnienia najprawdopodobniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystają tyle co seryjne.. są na równo. bardziej się nie dało wsunąć... najwyżej jak będę miał możliwość to skrócę ori i wtedy pokombinuje. na razie musi tak byc, bo pod blokiem nie poszaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz lepiej czy ci plyn chlodzazy nie ucieka ze zbiornika bo jak masz go coraz mniej to na dywnaiku nie masz wody lecz plyn i nie musisz zalaczac klimy wystaczry jak ci ogrzewanie chodzi dmuchawa na szybe itp bo jesli to jest plyn to wymiana nagrzewncy ktora kosztuje 55zł :) ale uslyszysz ladna sume za wymiane bo trzeba rozebrac caly kokpit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed świętami wizyta u wulkanizatora...

Wymieniony lewy przegub ( Ruville ) i przełożone koła

2e4d13b3424c3fafm.jpg

07c77e5d750a4bdem.jpg

była jeszcze próba przyciemnienia szyb ale niestety udało się tylko zrobić 2 boczne w bagażniku..

tylna "nie chciała współpracować"

Za jakiś czas będą dalsze próby...

Dziś też zamówiłem kompletny rozrząd i umówiłem się na wymianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrząd wymieniony, przepustnica poprawiona po moim grzebaniu, sczytane błędy, przeglądnięte wsio.. teraz tylko jeździć..

była też próba przyciemnia szyb, ale udało się dobrze zrobić 2 boczne w bagażniku... z tylną były problemy i 2 duże kawałki folii poszły do kosza.. ale... z czasem się zrobi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom za***iście? chyba na felgach tylko reszta to obleśne świecące dodatki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś zobaczył jakie są to byś nie gadał ;p 19" tez są nie modne bo wygląda jak wóz drabiniasty...

lekko tylko "ściemiam" żeby się auto nie nagrzewało i dla "bezpieczeństwa"

przepuszczalnośc 50 %. z daleka widać minimalną różnicę że są inne.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________wlepa klubowa na miejscu

843b22116dd12a15m.jpg

w bagażniku czeka na montaż wzmacniacz Carpower Monocar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...