Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PABLO kiedy będziesz u Raftika to po drodze odwiedź Głogów tutaj drogi trochę lepsze :wink4:

Opublikowano

PABLO kiedy będziesz u Raftika to po drodze odwiedź Głogów tutaj drogi trochę lepsze :wink4:

Spoko nie ma sprawy jak coś to dam znać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ale wiecie co to chyba jednak jest jakieś uczucie :naughty: hi hi do blaszaka COOO, że tyle kasy się w niego ładuje żeby tylko ładnie wyglądał.

Nie zarzekam się, że to napewno ostatni mod był :)

Opublikowano

Ładny kolor fajne wnętrze załóż niższe springi to będzie :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i następny MOD jak dla mnie dość poważny "Sekwencyjna instalacja LPG", przy obecnych cenach PB byłem zmuszony jeszcze zainwestować ale po montażu mam bardzo pozytywne odczucia - nie odczuwam żadnej różnicy czy jadę na PB czy na LPG :good:

Opublikowano

Ja też się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem ale nie jeżdżę niewiadomo jak dużo żeby inwestować teraz w LPG, mogłem ładować od razu po zakupie ale wtedy o tym nawet nie myślałem....

ile Cię wyniosła ta zabawa jeśli można wiedzieć ??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja też się zastanawiałem nad tym rozwiązaniem ale nie jeżdżę niewiadomo jak dużo żeby inwestować teraz w LPG, mogłem ładować od razu po zakupie ale wtedy o tym nawet nie myślałem....

ile Cię wyniosła ta zabawa jeśli można wiedzieć ??

2400 zł kolego i policzyłem, że po 12 miechach powinien się zamortyzować. Zobaczymy jak będzie.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:08_________________________________________________No i doszedł jeszcze jeden mały ale jak istotny dodatek na klapie bagażnika - fotki w pierwszym poście :naughty:

Opublikowano

oznakowanie klubowe :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i nie mogłem się powstrzymać, kupiłem na Allegro czujniki cofania "Parktronic" oczywiście nieoryginalny ale działa i spełnia swoją funkcję.

Fotka dodana do pierwszego posta.

Opublikowano

dobry mod tylko szkoda, że te czujniki nie komponują się lepiej w tej dokładce, co masz we wnętrzu jakiś głośniczek czy wyświetlacz ?

Opublikowano
  • Autor

głośniczek "buzer" i przyklejony do światła stop pod szyba tylną.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Założyłem HID Slim 4300K.

Opublikowano

Mody na +, przyjemna fura. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... 13l spalanie?! Ja mam ten 1.8 ARG i ciężko mi przekroczyć 10l po mieście, średnie obecnie mam na poziomie 8,6 :)

Opublikowano

Szarak nie szarak, wszystko zależy od ciebie, a Audi to Audi. Zadziorny motor :thumbup1:

moduj dalej a napewno zyskasz więcej :a4fan:

Opublikowano

zdaj relacje na temat tego hida jak to bedzie swieci, tez sie przymierzam

Opublikowano
  • Autor
zdaj relacje na temat tego hida jak to bedzie swieci, tez sie przymierzam

No powiem ze hid świeci bardzo dobrze. Wziąłem żarniki 4300K więc światło nie jest mocno niebieskie czego właśnie chciałem uniknąć. Same przetwornice slim sa tak małe ze zmieściły się bez problemu do środka lamp i na zewnątrz nie ma śladu hidów. Zdecydowałem się na hid tylko z ciekawości i posiadania lamp soczewkowych, w życiu bym ich nie założył do zwykłych kloszy. A i tak mam mieszane uczucia z racji legalności tego typu oświetlenia i nie wiem czy nie zdemontuje ich i nie kupię porządnych żarówek H7.

Wysłane z Tapatalk Pro (SGS2)

Opublikowano

zakupiles te hidy na allegro? daj link

Opublikowano
  • Autor
zakupiles te hidy na allegro? daj link

A nie chcesz kolego odkupić tych Hidów odemnie ? oczywiście taniej niż na aukcji.

Opublikowano
zakupiles te hidy na allegro? daj link

A nie chcesz kolego odkupić tych Hidów odemnie ? oczywiście taniej niż na aukcji.

Czemu sprzedajesz? Pokaż foto jak swiecą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.