Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

środek fakt mają super :)

ale z zewnątrz są jeszcze łądniejsze :)

a najlepsze są bixenony :) i miny ludzi na trasie :) jak przy 200 :) sie mruga zeby zjechali :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

To ile ta mydelnica się bujnie na maxa?? :naughty: Lupo są mega śliczne z wyglądu :decayed: i zawsze to można je pod łóżkiem postawić

ze 220 poleci :)

ale przy 200 miałem 6500 obrotów :)

a cięcie przy 7200 :)

takie koło :) będzie

jubi4.jpg

Miodnie będzie wyglądać :good: Zawsze mi się podobały tak zrobione małe paździerze :kox: Boberku - albo załóż coś ze SMOOr'a, tez by ładnie wyglądały takie maleńkie ranciaki :slina:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 13:07_________________________________________________Smoor.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wiesz chetnie ale to jest za małe auto do tak małych koł :(

jak załoze 13 cali i posadze to na ziemie jakies 90 mm :) to będzie tylko stło i nie da sie tym jezdizc

bez AIRRIDE sie nie opłaca zakładać takich małych kół juz o tym myślałem :)

musi być 16 cali

zeby dało sie tym jezdzic i killować :)

i zeby to jakos wygladało :)

Opublikowano

Biały dach z białą felgą będzie na czerwieni w pyte wyglądać :kox:

Powodzenia w modach :good:

Opublikowano

wiesz chetnie ale to jest za małe auto do tak małych koł :(

jak załoze 13 cali i posadze to na ziemie jakies 90 mm :) to będzie tylko stło i nie da sie tym jezdizc

bez AIRRIDE sie nie opłaca zakładać takich małych kół juz o tym myślałem :)

musi być 16 cali

zeby dało sie tym jezdzic i killować :)

i zeby to jakos wygladało :)

No w sumie to nie MINI :confused4: bo jak chcesz tak posadzić to będą za małe.

Reniu dobrze prawi z tym dachem - mogło by być ładnie :good:

Opublikowano

no fele wypaśne :) ściągasz z niemiec czy u nas wyszukałeś ?

środek to jak w polo...

Opublikowano

Fajny miejski upalacz się szykuje.

Chwal się efektami na bieżąco :good:

Opublikowano

że tak powiem zajebiaszczy

już widzę swoją minę jak dostaje lanie ze startu od takiego "gnoja" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no fele wypaśne :) ściągasz z niemiec czy u nas wyszukałeś ?

środek to jak w polo...

felgi sie trafiły w PL kolega znalazł je dla mnie :) zawiosłem do malowania środki na biało :)

jak wróce z Bukowiny biore sie za polerke rantów :)

opona Toyo T1R będzie :) ciekawe jak to bedzie wyglądać na rozmiarze 195/40/16

[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 20:06_________________________________________________a środek faktycznie Adam jak w polo :) 6N2

Opublikowano

za***iste autko i za***iste masz plany wobec niego :good:

kolor pozostaje ten sam czy bedzie zmiana :?:

Opublikowano
  • Autor

no jedna częsć felg odebrana :)

4cdffc67ffed3e46.jpg

reszta sie chromuje i poleruje :)

Opony Toyo T1R będą jutro w rozmiarze 195/40/16 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

195/40R16 kozak

ale ile cali szerokosci ma ta felga ?

Opublikowano
  • Autor

no niestety ma tylko 6,5 cala :(

Opublikowano

..ale felusie przeboberkowe :kox: :kox:

Piotrek, jak nie masz co robić z kasą to weź mnie zaadoptuj :naughty:

Będę Ci sprzątał chatę, gotował..ujeżdżał Twoje B6 i Lupę..będziemy razem chodzili na d*py :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Fajny bolid na miasto, zwinny niepozorny.... J/w srodek jak w polo... nie powala na kolana ale to ja jezdzic a nie wygladac :gwizdanie:

Opublikowano

no niestety ma tylko 6,5 cala :(

szkoda ... ze naciagu nie bedzie

boberek a nie chcesz czegos bardziej cult`owego ?

np. schmidt th line 16" :kox: ?

Opublikowano
  • Autor

..ale felusie przeboberkowe :kox: :kox:

Piotrek, jak nie masz co robić z kasą to weź mnie zaadoptuj :naughty:

Będę Ci sprzątał chatę, gotował..ujeżdżał Twoje B6 i Lupę..będziemy razem chodzili na d*py :kox: :kox: :kox:

:) chętnie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:18_________________________________________________

no niestety ma tylko 6,5 cala :(

szkoda ... ze naciagu nie bedzie

boberek a nie chcesz czegos bardziej cult`owego ?

np. schmidt th line 16" :kox: ?

nie stać mnie na takie koła :( :( :([br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:20_________________________________________________a to dwie fotki z blacharni :)

zejdzie sie troche dłużej niz myslałem ale to nic :)

7e53bb2204071c0a.jpg

4e765d6c5541d016.jpg

Opublikowano

kozackie to lupo :good: z ciekawością będę śledził wątek, kolory patriotyczne :gwizdanie: BBS :kox:

Opublikowano

Fajny GTIk :decayed: MKI gdzie poszło ??

Opublikowano
  • Autor

Cabrio wylądowało w warszawie :)

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 09:38_________________________________________________Wzmacniacz kupiony :) do mojego RF-a

974012055

974012055_1

za całem 225 zł z przesyłką :) koleś chyba nie wiedział co sprzedaje :)

Opublikowano
boberek a nie chcesz czegos bardziej cult`owego ?

np. schmidt th line 16" ?

według mnie za***iste :slina:

IMG_0185.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.