Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moje? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie mam czasu, a przede wszystkim miejsca nawet na zrobienie swojego :tongue4:

Opublikowano

To pod blokiem się nie da ?? :decayed::kox: EOT !! :wink4:

Opublikowano

A moje? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie mam czasu, a przede wszystkim miejsca nawet na zrobienie swojego :tongue4:

Wpadnij do mnie do garazu :decayed:

Opublikowano

Piotruś..felgi cacy..ale śrubom też mogłeś nadać jakiegoś szajnu, mega efektu :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Piotruś..felgi cacy..ale śrubom też mogłeś nadać jakiegoś szajnu, mega efektu :tongue4: :tongue4:

śruby kupa bo są z nierdzewki :)

nic sie na nich nie trzyma :)

Opublikowano

EEee tam gadasz..Motip dałby radę :tongue4::D

Opublikowano
  • Autor

EEee tam gadasz..Motip dałby radę :tongue4::D

nie nie takiej maniany bym nie odwalił :) [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:19_________________________________________________

A moje? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie mam czasu, a przede wszystkim miejsca nawet na zrobienie swojego :tongue4:

k**wa nie grzesz :)

Opublikowano

ku***a nie grzesz :)

Gdzie niby sierściuchu mam to robić ? Pod chmurką ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze masz mozliwość w Pomiechówku :)

Opublikowano

Wiesz ze masz mozliwość w Pomiechówku :)

No tak, 50 zł/h za wynajęcie lokalu - znam tego zdzierusa i wiem, że nie da rabatu :naughty: W końcu musi jakoś zarobić na drugie auto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Też fakt

przekaże Sławianowi z pozdrowieniami :)

Opublikowano

przekaże Sławianowi z pozdrowieniami :)

Miałem na myśli syna Pana Sławiana - przesympatycznego w przeciwieństwie do syna :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czekaj Ty czekaj :) Ty niepełnosprytny :) Ty :)

Opublikowano
  • Autor

jeszcze do felg leca do mnie takie małe gadżety

994947252

Opublikowano

jeszcze do felg leca do mnie takie małe gadżety

994947252

jaka srednica, powiedz gdzie to kupiles?

pzdr

Opublikowano
  • Autor

56 mm na allegro :)

Opublikowano

56 mm na allegro :)

zaslij linkiem moze byc na pw :)

Opublikowano
  • Autor

http://www.allegro.pl/item994947252_oryginalne_nowe_dekielki_bbs_56mm_do_volkswagena.html

zagadaj z kolesiem

napewno ma wiecej :) [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 11:45_________________________________________________no dobra odebrałem dziś GTI :)

26fdf4535a68193b.jpg

b6746e806e9715ee.jpg

2d2411fdd8df44cf.jpg

A tak wygląda dziś odrazu po odebraniu

juz zacząłem składać zreszta wróciłem właśnie do domu :) jutro ciąg dalszy fotek :)

671eb570a552b66c.jpg

c8274c22168748a9.jpg

886293610ecec750.jpg

684c363f36efd39a.jpg

9e801aa30e29d8db.jpg

f2999604b1b2820f.jpg

fc6f6970857931aa.jpg

pozdrawiam :)

Opublikowano

:kox:

Ile waży to GTI ? Można by się kiedyś pierdolnąc :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.