Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wystarczy umyc :)

Opublikowano

po polerce MIAZGA :kox: można się zakochać w tym autku :rolleyes:

Opublikowano

suuuuper :kox: Świetna robota :good: A co ze znaczkiem z klapy? Czyżby szedł w biel? :naughty:

Opublikowano

Namawiam Boberka żeby przemalował go na któryś z tych kolorów :naughty: :naughty: :naughty:

vwlupo3k.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

zielony kox :D[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________

suuuuper :kox: Świetna robota :good: A co ze znaczkiem z klapy? Czyżby szedł w biel? :naughty:

nie nie znaczek zostaje srebrny :) i juz jest naklejony :D

nie bedzie tylko napisu lupo :) zostanie samo GTI

Opublikowano

nie bedzie tylko napisu lupo :) zostanie samo GTI

:good: A będą jeszcze jakieś inne akcenty białego? :)

Namawiam Boberka żeby przemalował go na któryś z tych kolorów :naughty: :naughty: :naughty:

vwlupo3k.th.jpg

Róziowy kokś :naughty: Nie no kolorki miazga :naughty::good:

Opublikowano

Łukasz...chylę czoła..zrobił się z Ciebie mega polish majster :kox: :kox:

no no, lata praktyki i trzepania kapucyna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hokus pokus :)

Opublikowano

efekt miazga :notworthy:

kto Ci malowal to auto ze masz takie rysy jakbys z robo wasch center korzystal codziennie

Opublikowano

hokus pokus :)

BUM !!!! :kox:

Opublikowano
  • Autor

efekt miazga :notworthy:

kto Ci malowal to auto ze masz takie rysy jakbys z robo wasch center korzystal codziennie

mój dobry lakiernik :( robił mi tyle aut i wszystkie były igła

ale tego to zmasakrował strasznie :(

Opublikowano

efekt miazga :notworthy:

kto Ci malowal to auto ze masz takie rysy jakbys z robo wasch center korzystal codziennie

mój dobry lakiernik :( robił mi tyle aut i wszystkie były igła

ale tego to zmasakrował strasznie :(

na poczatku myslalem ze to zupelnie o inne auto chodzi bo przeciez Lupo niedawno bylo malowane a tu taki zonk...

Opublikowano
  • Autor

no tak wyszło ale juz jest naprawione :) [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________No to skończyłem bagażnik :) jeszcze jakaś mała kosmetyka :) i będzie git ale w 90% koniec :)

jak widzieliście wcześniej miałem 2 skrzynki po to aby nie wydawać kasy na jedną podwójną zrobiłem cos takiego :)

ad65000436d0a582.jpg

ładnie dociąłem MDF :)

3c9e63407a4be550.jpg

Najgorzej było z dziurami :) ale jakoś sie udało :)

d2ad309b01b5b001.jpg

2982ec053936b339.jpg

Tu maskownica Polk Audio :) nic innego sensownego sie nie znalazło :(

pomaluje je na biało pewnie albo na czerwono :) albo pół na pół :) albo cos jeszcze wymysle :)

40b65c1e2f25892e.jpg

Tu juz obite materiałem :)

23eaa302d5bf0e0a.jpg

A tu ze znaczkiem WCC który udało sie odkleic ze wzmacniacza :)

26379e98a8292948.jpg

Opublikowano

powiem tyle ...

że strasznie podoba mi sie ten maly popierdalacz :naughty:

Opublikowano

a możne biała szachownica na dachu :gwizdanie:

Lupo mega kozak :good: szacun dal twórców :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no mysle cały czas nad tą szachownicą :D

Opublikowano

no mysle cały czas nad tą szachownicą :D

Chłopaki kupią skrzynkę browaru i będą grać na Twoim dachu :D

Opublikowano
  • Autor

dziś przyszło pare naklejek :)

a0ab257af7890f8c.jpg

788954044fa5d94a.jpg

i jedna felga na zapas :)

5c68328e8da4f0d9.jpg

6f43232bf34a0401.jpg

jeszcze nie wiem co z nią zrobie ale mam :)

Opublikowano

Na chusteczke Ci te naklejki? :decayed:

Gdzie mozna dostac? Okleje Golfine, ktora mam wlasnie w zastepstwie :polew:

Opublikowano

naklejki najfajniejsze :zyzol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.