Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz czysty był :) i jest włąsnie wróciłem z garażu czyściełem te ptasie kupy :) szpachelką nie chciały zejść :) musisz cos z tym zrobić :) bo ryski zostały

Idź, bo Cię łupnę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

110873d94f2367b6.jpg

jak można skrzywdzić tak uato :( [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:59_________________________________________________

Łukasz czysty był :) i jest włąsnie wróciłem z garażu czyściełem te ptasie kupy :) szpachelką nie chciały zejść :) musisz cos z tym zrobić :) bo ryski zostały

Idź, bo Cię łupnę :tongue4:

no żartujemy :)

umyty pachnący świecący i wstawiony do garażu :)

Opublikowano

szczerze jak na zlot to delikatna kaszana ale to tylko majówka :)

No niestety, gdybym się nie pobawił na 1/4 i na trolejach to bym się trochę zanudził bez dużej ilości alko :decayed:

masa wieśniaków :) i aut zepsutych tjuningjem :)

No masakra :kwasny: Masz rację agro było i to hardcorowe czasami :wallbash: Oczywiście głównie wśród golfiarzy, bo w sumie ich było najwięcej...

A ta 100/A6 C4 miała zj**@ny na maxa ryjek :sick3:

Opublikowano

opowiadaj jak heble sie spisaly

Opublikowano
  • Autor

jestem zadowolony ale jeszczce nie hamowałem extremalnie :) ale różnica spora :) nawet jak nie dotarte

Opublikowano

Ale dach w szachownicę mi się widzi tam :)

Odsuń te zwieśniaczone myśli :decayed::sick3:

Opublikowano

Odsuń te zwieśniaczone myśli :decayed::sick3:

Ty pipko nie znasz się :tongue4: (tylko się nie fochaj i nie dawaj znowu ignora za tą "pipkę" :polew: )

Cały biały dach za bardzo będzie zalatywał mini albo gorzej fabią :decayed::naughty:

Opublikowano

Odsuń te zwieśniaczone myśli :decayed::sick3:

Ty pipko nie znasz się :tongue4: (tylko się nie fochaj i nie dawaj znowu ignora za tą "pipkę" :polew: )

Cały biały dach za bardzo będzie zalatywał mini albo gorzej fabią :decayed::naughty:

dokładnie szachownica teraz w modzie :naughty: pare furek na ułeżu maiło taka szachownice na dachu

Opublikowano

Panowie..szachownica jest w modzie od w ciul lat..wcześniej była na bokach i rogach golfów MKII i MK III , Calibr, Vectr :sick3:

Biały dach będzie wyglądał lepiej bo nie mam powiązania z tymi wieśniackimi czasami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie nie panowie

szachownicy nie bedzie bo wieś :)

białego dachu nie bedzie bo nie widzi mi sie :) (fabia czy mini)

zostaje czerwony :)

Opublikowano

Zrob czarny :polew: :polew: :polew:

Przeciez taka moda :decayed:

Opublikowano

Panowie..szachownica jest w modzie od w ciul lat..wcześniej była na bokach i rogach golfów MKII i MK III , Calibr, Vectr :sick3:

A co mają boki, rogi i inne elementy na calibrach itd. do szachownicy na dachu? :blink: Poza tym dlaczego niby wieś... zdecydowanie przesadzasz :no:

nie nie panowie

szachownicy nie bedzie bo wieś :)

Skoro szachownica to wieś to czemu wozisz choineczkę zapachową w szachownicę zawieszoną pod lusterkiem? :polew::decayed:

Wieś to jest jak sobie oklejają w bezsensowny sposób, a taka profi robota na dachu jest ok wg mnie, no ale jak tam sobie boberek życzy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem zobacze :)

narazie mam dylemat czy fotele do lupo czy skóra do audi :)

Opublikowano

nie wiem zobacze :)

narazie mam dylemat czy fotele do lupo czy skóra do audi :)

spytaj zony ... wiem co doradzi :naughty:

nowe ciuchy dla siebie ( dla niej ) :polew:

a tak serio to ... fotele do lupo :kox:

Opublikowano

bierz :kox:

Opublikowano

Proponuję cuś w tym stylu :naughty::

7kPei.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Proponuję cuś w tym stylu :naughty::

7kPei.jpg

te paski to na innych furach fajnie wygladaja ale nie na fordzie a tymbardziej na malutkim okraglutkim lupo

Opublikowano

Piotrek...daruj se..wszystkie te stołki z mtuning to kaszanka..jeśli nie spodobało Ci się wykonanie Bride to po otworzeniu paczki z tymi fotelami puścisz dużego, soczystego pawia :decayed::naughty:

A i te mtuningi to podruby replik bride...Tu masz lovmaxy

http://www.allegro.pl/item1099670027_bride_max_low_fotele_sportowe_kubelkowe_najtaniej.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.