Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

allegro

pan nazywa sie corss nysa

Opublikowano

qźwa kiosk ruchu robisz na furze :)

:polew: :polew: :polew:

fajnie Ci to to Boberek wychodzi... graty pomysłu :cool1:

Opublikowano

allegro

pan nazywa sie corss nysa

nie prundzi mi ta nazwa w zaden sposob :decayed:

Opublikowano

Jak nie ? wczoraj kupiłem :evil:

Opublikowano

no fajny ci z tego popierdzielacz wyszedł - ze smaczkiem :good:

Opublikowano
  • Autor

no zeby nie bbyło ze nie działam przy lupo

znaczy WOLFSBURGA

33613_1293899887440_1828596952_565491_5152391_n.jpg

zabudowa

plan

34417_1295910217697_1828596952_568222_1937879_n.jpg

cz1

odlew z żywicy :)

33590_1295910857713_1828596952_568223_3990093_n.jpg

cz2

szpachla szpachla szpachla

64670_1297483537029_1828596952_570974_546057_n.jpg

cz3

docieranie i modelowanie

66217_1300171444225_1828596952_576868_6365003_n.jpg

66309_1300172844260_1828596952_576873_1238049_n.jpg

cz4

za dużo miejsca mi zostało wiec kupiłem LCD za 100 zł :)

6d9b73eac2a5bf7c.jpg

3de5108223674baa.jpg

no auto za tydzień wraca do lakiernika :)

bede w świeta składał :)

Opublikowano

Ziom, kogo wozisz w bagażniku ? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ziom, kogo wozisz w bagażniku ? :kox: :kox: :kox: :kox:

Małą Chinkę..wiesz szpachla sama się nie dotrze, a jeździć furą trzeba :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ziom, kogo wozisz w bagażniku ? :kox: :kox: :kox: :kox:

:naughty:

masz strasznie duza glowe :disgust:

poziek_lupo.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ziom, kogo wozisz w bagażniku ? :kox: :kox: :kox: :kox:

:naughty:

masz strasznie duza glowe :disgust:

poziek_lupo.jpg

bahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:33_________________________________________________nikogo nie woże ale nie miałem pomysły jak zagospodarować kawalek miejsca :) bardzoej bajer niż funkcjonalność ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki :)

Opublikowano

j**any no :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:35_________________________________________________

ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki

od zawsze ci powtarzamy skończ z dupeczkami w wirtualu

zacznij oglądać w realu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

j**any no :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:35_________________________________________________

ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki

od zawsze ci powtarzamy skończ z dupeczkami w wirtualu

zacznij oglądać w realu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i kto to mówi :) moze zrobić kopie Twoich linków z GG :)

Opublikowano

i kto to mówi :) moze zrobić kopie Twoich linków z GG :)

wszyscy wiedzą, że znajduje najlepsze ogłoszenia na odlotach :tongue4: :tongue4: :tongue4::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nikogo nie woże ale nie miałem pomysły jak zagospodarować kawalek miejsca :) bardzoej bajer niż funkcjonalność ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki

trzeba było wkomponować czerwoną gaśnicę :)

Opublikowano
  • Autor

ta myślałem raczej o butelce Jacka Danielsa :)

Opublikowano

ta myślałem raczej o butelce Jacka Danielsa :)

byłaby ciągle pusta :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no włąsnie dlatego jest minetor :) a Jacka mozna zawsze wypic przy okazji jak si ebedzie ogladało impreze z AMNZJIIII :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.