Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam mirco s i przyjemnie się w nich podróżuje :)

Opublikowano
  • Autor

no ja sie zastanawiam

strasznie mi sie mirco RC podoba w tej konfiguracji kolorystycznej :) do tego czerwone pasy OMP i było by super

zreszta tak naprawde to ja bym chciał tylko sztukę tego fotela drugi bym zostawił seryjny

bo czasem sie trafi ktos wiekszy i co :) i d*pa nikogo nie bede mógl wozic

i tak w 80% bede tym autem jezdził sam wiec myśle ze jeden fotel wystarczy

wiem ze to głupo będzie wygladało ale moze z czasem dokupie drugi :) sam nie wiem [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:11_________________________________________________Ragus na Recaro mnie nie stać a replik chińskich ni ekupie napewno wiec wole kupić polskie

które są dużo lepiej wykonane niż te badziewne repliki

a kolorystcznie mirco rc 05 będzie wyglądał super

Opublikowano

te fotele "mirco" to od mirona są z produkcji?? :mysli::naughty: Ogólnie to ja już bym dął 2 przednie, bo troszkę dzikawo wygląda zmieniony kierowcy a zwykły pasażera :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dwa przednie będą docelowo :) narazie nie stać mnie na dwa

bo do tego mocowanie 300 zł + pasy ze 250 zł + 499 fotel [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:49_________________________________________________Audio w sobote zaczeło grać :)

Rozpórka dół OMP załozona :)

217508_165861116801078_165386376848552_312930_7997898_n.jpg

zmiana rozrządu :) załozony został INA na teflonowych paskach DEYCO czy jakos tak :) nie pamietam

218116_165861140134409_165386376848552_312931_5059113_n.jpg

a tu se wisi na podnośniku :)

207737_165861156801074_165386376848552_312932_6664873_n.jpg

jeszcze tylko dystanse trzeba ogarnąc i musze zaczac jezdzić bo mnie juz nosi :)

fotele narazie sobie daruje ale pod koniec kwietnia robie kompletny układ wydechowy

fotele jeszcze poczekają :) bo wsumie wczoraj sie przejechałęm to te nie są tragiczne :)

Opublikowano

bo wsumie wczoraj sie przejechałęm to te nie są tragiczne :)

Tosz ja Ci mówiłem rok temu na promce :wink4: Ja bym w nich zrobił tylko boczki skórzane z czerwonym przeszyciem i było by fajnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego :D

Opublikowano

Co myslicie o takich fotelach :)

RC-01.jpg

:good: :good: :good:

Widzę, że pan słucha co się do niego mówi.

Opublikowano

no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego :D

ale sztywne stołki do jazdy po zlotach i na miacho ? :wink4: Mi by szkoda było kręgosłupa :decayed:

Opublikowano

no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego :D

ale sztywne stołki do jazdy po zlotach i na miacho ? :wink4: Mi by szkoda było kręgosłupa :decayed:

E tam, mam dokładnie taki jeden w moim zestawie do Gran Turismo 5 i daje radę. Świetnie trzyma w zakrętach :polew:

IMG_7765.JPG

Opublikowano

jeszcze malik brakuje Ci pasów szelkowych :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co myslicie o takich fotelach :)

RC-01.jpg

:good: :good: :good:

Widzę, że pan słucha co się do niego mówi.

fotele juz dawno chciałem :)

jedyny problem w tym aucie jest taki ze nie ma normalnego mocowania :( poziomego :(

i nie jest takie proste zamontowanie kubełków

trzeba kupic specjalne adaptery do LUPO koszt OMP czy sparco to w granicach 300 a 350 zł

fotel z przesyłka 550 zł + do tego pasy 300 i wychodzi 1100 zł za jeden fotel

troche dużo wiec za te pieniądze zrobie wydech :)

a o fotelach pomysle w przyszłosci :) [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________1545397338_4

jeszcze takie są od GOLFA GTI MK4 :) i pasują bez problemu

Opublikowano

Twoje jakby ładniejsze :wink4:

no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego :D

ale sztywne stołki do jazdy po zlotach i na miacho ? :wink4: Mi by szkoda było kręgosłupa :decayed:

E tam, mam dokładnie taki jeden w moim zestawie do Gran Turismo 5 i daje radę. Świetnie trzyma w zakrętach :polew:

IMG_7765.JPG

Fajny pokój rozrywek :kox: Bilard i piwo z kija też masz ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Fajny pokój rozrywek :kox: Bilard i piwo z kija też masz ? :naughty: :naughty:

Dziwki, wino i pianino :decayed:

Opublikowano

po co Ci pasy szelkowe? :wink4:

Opublikowano

po co Ci pasy szelkowe? :wink4:

a po co Ci czerwony pasek na kierownicy ? :decayed:

lans :kox:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze do tego nie równo wszyty :)

Opublikowano

:offtopic:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

jak 3/4 Twojego tematu :) o A4 :):polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.