Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragguś jeszcze musi zadziałać :D

:yeah::cygaro::kox:

Opublikowano
  • Autor

Lupek juz rozebrany :) cały teraz jest matowiony w sobote do lakieru :) prawdopodobnie :)

Opublikowano

47301_1261236870885_1828596952_501962_4537481_n.jpg

Lupo wczoraj zajęło 1 miejsce na najładniejsze auto zlotu w Milanówku :)

44793_1261104987588_1828596952_501754_2078227_n.jpg

tu kilka fotek

44482_1261607640154_1828596952_502496_4816771_n.jpg

47267_1261607720156_1828596952_502497_6573121_n.jpg

47267_1261607760157_1828596952_502498_431962_n.jpg

pucharek

46698_1261714682830_1828596952_502773_5468932_n.jpg

gratulacje :good: ale jak konkurencja zadna to nic dziwnego :polew:

to jest twoje auto czy kobiety ?

jak twoje to dobrze, ze zaczoles zmieniac kolor :wink4:

Opublikowano
  • Autor

samochód jest mój i nikogo innego :) kobita by mi go rozwaliła w 3 dni :D

nie zmieniam koloru zostaje czerwony

zreszta GTI to tylko czerwony :)

Opublikowano

Boberek co z białym dachem ?? Bo szukam fotek takiej kombinacji - czerwony z białym dachem i ni chu znaleźć nie mogę...

Opublikowano
  • Autor

nie robie białego dachu :)

Opublikowano

a nie korciło Cię żeby nie malować a obkleić go ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie ma być czerwony oryginał :) a dach se w PhotoShopie zrób :D

Opublikowano

do kół od Prosiaka to pewnie że by głupio wyglądało ale do tych "białych" BBSów... :mysli:

Opublikowano

Pomyslalem, ze dobra podkreta wiec pstryk, pstryk :wink4:

042sok.jpg

039fa.jpg

038ro.jpg

041iu.jpg

Opublikowano

smieszne ma te kolka... wyglada jak gokart.

Opublikowano

heh to prawda ale wyglada ciekawie :cool1:

taki styl...

036zw.jpg

Opublikowano

Widziałem to forum... Czytałeś wątek o aucie "CasperGTI" :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

coś się obiło, że na dokładkę od Cupry polujesz

27926777yo1.jpg

wygląda całkiem całkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem to forum... Czytałeś wątek o aucie "CasperGTI" :decayed::kox: :kox:

ja tam juz wszystko przeczytałem [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 19:42_________________________________________________Tak wyglada częsc Lupo

:)

198325_1450366399005_1828596952_821694_7828036_n.jpg

198020_1450366559009_1828596952_821695_8062160_n.jpg

W czwartek idzie w lakier w przyszłym tygodniu odbieram :)

Opublikowano

wszystkie nadkola poszerzyles? o ile? :)

Opublikowano
  • Autor

nie poszerzałem nić :)

tylko ranty zaklepywałem :) znaczy Mariusz zaklepywał :)

GTI ma fabrycznie szersze wiec nie ma potrzeby :)

Opublikowano

aa... okej, myslalem, ze poszerzales, w sumie byloby fajnie zrobic go jeszcze szerszego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lupo wczoraj zostało prawdopodobnie pomalowane w nocy :)

stan na 15.03.2011 godzina 11 :D

Auto w sobote do odbioru :)

189781_1460311647630_1828596952_832701_2145257_n.jpg

196090_1460311927637_1828596952_832702_6091942_n.jpg

200100_1460312007639_1828596952_832703_8301135_n.jpg

199921_1460312647655_1828596952_832705_1198948_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.