Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol, ja sobie jaja robię, a Ty widzę na poważnie.. :blink:

Opublikowano
  • Autor

ja co Ty ja nigdy nic nie biore na poważnie :D:polew: :polew:

Opublikowano

no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego :D

ale sztywne stołki do jazdy po zlotach i na miacho ? :wink4: Mi by szkoda było kręgosłupa :decayed:

E tam, mam dokładnie taki jeden w moim zestawie do Gran Turismo 5 i daje radę. Świetnie trzyma w zakrętach :polew:

IMG_7765.JPG

sam stelaż robiłeś :mysli:
Opublikowano

Dostał na mikołaja :kox:

Opublikowano

Fajny pokój rozrywek :kox: Bilard i piwo z kija też masz ? :naughty: :naughty:

Dziwki, wino i pianino :decayed:

Brzmi jak scenariusz z niemieckich pornoli :polew:

po co Ci pasy szelkowe? :wink4:

a po co Ci czerwony pasek na kierownicy ? :decayed:

lans :kox:

jeszcze do tego nie równo wszyty :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Lupas dostał dzis pare nowych gratów

215351_167152670005256_165386376848552_320409_2458612_n.jpg

lupek juz na porszach

215461_167152683338588_165386376848552_320410_2107351_n.jpg

215913_167152713338585_165386376848552_320412_6367759_n.jpg

no i naklejki na progi z Golfa MK4 GTI

208502_167152696671920_165386376848552_320411_1596737_n.jpg

Opublikowano

podoba mi się na tych C2 :slina:

Opublikowano

Białe fele, ktore miałeś w zeszłym sezonie zdecydowanie bardziej mi się podobały. Korespondowały fajnie z białymi lusterkami. Pamiętam, że chciałeś też okleić dach na biało co by dopełniało ładnie cały efekt.

Opublikowano

Nie taki kox jak boberka ale daje pogląd na czerwień z białym dachem (choć fotka ciut c**j.owa) :decayed:

lupom.jpg

w planach już tylko gwint i koło 16" zamiast 15" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Malik powiem tak nie da sie ta tak zrobić auta zeby każdemu sie pododobało :)

zreszta nie chce miec auta podobnego do mini morisa :) jakbym chciał mini to bym kupił mini :)

to ma być zwykłe GTI seryjne ładne i błyszczące :)

BBSy do GTI były zdecydowanie za wąskie :) dlatego są porsza :)

Alvaro ładna sztuka :) wkładaj takie BBSy jak ja miałem w 16 calach i bedzie kox :)

Opublikowano

o kurka jak sie chlopaki w loopkach rozsmakowali:D

boberek, jest za***iście, nie ma 2 zdan :good:

Opublikowano
  • Autor

Decyzja zapadła będą fotele Mirco RC-05

Opublikowano

kolor?

Opublikowano
  • Autor
fotel-kubelkowy-mirco-rc_1495.jpg
Opublikowano

Nie daj mi w nich usiąsć ...... :kox: , bo z nich mnie nikt nie wyciągnie :polew:

za***iste :slina: , do Twojego cukiereczka :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Pasy OMP 4M Road zamówione :) będą dopiero za 3 tygodnie bo z włoch jadą :)

Mocowania z karabińczykami :) do iFOXA sie wepne będzie kox :)

pasy-4-punktowe-omp-da507-road-4m.jpg

pasy takie tylko ze czerwone :)

Opublikowano

jeździ to lupo w miarę?

Opublikowano
  • Autor

turla sie jakos :):polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________no i lupo wyglada tak :)

Łukasz zrobil mi pare fotek

IMG_0155.jpg

https://picasaweb.google.com/lukaszekr/VWLupo2011?authkey=Gv1sRgCKjqj8T-vaXotgE#slideshow/5598787627935568258

zapraszam do galerii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.