Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będziesz śmigał do Rothenburga ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem zobacyzmy :)

narazie jade do Austri na GTI Treffen

Opublikowano

dzitiaj odebrany :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie nie odebrany :)

:polew:

wtorek na 9 :)

ale juz pomalowany

198033_1464495472223_1828596952_837463_5287893_n.jpg

188517_1464495832232_1828596952_837464_2804026_n.jpg

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 09:05_________________________________________________Stało sie wczoraj odebrąłem lupka od lakiernika

wygląda nieziemsko, za dwa tygodnie Mariusz kazał przyjechać na polerke paru śmiotków :) których nie chciał teraz ruszać

Mówi niech postoi, poschnie dobrze mowi ze jakby cos wyszło to da sie to uratowac :) myśle ze za około 2 tygodnie auto będzie poskładane i bedzie smigać po warszawskich ulicach :)

196845_1468420650350_1828596952_843482_1387674_n.jpg

198210_1468421010359_1828596952_843483_7472577_n.jpg

kable połozone

200278_1468690657100_1828596952_843839_1699832_n.jpg

juz trochę poskładany :)

197916_1468738298291_1828596952_843976_2598414_n.jpg

Opublikowano

i pro sesja po polerce i składaniu :wink4:

planujesz gdzieś na jakiś zlot w najbliższym czasie się kopnąć?

Opublikowano

na zdjęciach nie widać różnicy pomiędzy poprzednim malowaniem a aktualnym :decayed:

Opublikowano

na zdjęciach nie widać różnicy pomiędzy poprzednim malowaniem a aktualnym :decayed:

a zauwazyles, ze ta mazda ma lepszy lakier ? :shocked: :shocked: :shocked:

198210_1468421010359_1828596952_843483_7472577_n.jpg

blotnik ma inny odcien niz drzwi :kwasny:

zderzak widac, ze pedzlem malowany :gwizdanie:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

rzeczywiście :good:

Opublikowano
  • Autor

mazda jest pedzlem pomalowana :D

róznice zobaczycie na żywo :D jest pomalowany super

róznica w odcieniu jest nie dopuszczalna :) taki aparat jakie zdjęcie :D

ja jestem zachwycony jak to wyglada :) w drzwiach sie można przeglądać bez polerki :D

a co to bedzie dopiero po :)

Łukasz szykuj sie na trochę pracy :)

Opublikowano

proste ziomuś, jajca se robie.

ogarniaj fure i dawaj znac kiedy wpadniesz ja na spota, to i ja sie przyturlam :decayed:

swoja droga - od 1,5 r leza kosmetyki od Oskara, musze w koncu tez sie zabrac za robote :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no jak tylko ogarne dystanse do porszaków to wpadam

sąsiad ma sie dziś zabrać za dorobienie szpilek :) [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:33_________________________________________________fura poskładana

198066_1487866736490_1828596952_866690_2828131_n.jpg

foty zrobie w weekend jak padac nie bedzie

Opublikowano

Podniecacie sie ta furą a Adaś nawet nie umie normalnych zdjęć zrobić

:D

ten co fotki ładne robi :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

cokolwiek robie :)

a ty nawet kalkulatorem nie mozęsz zrobić :)

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie wiem po co :D

ale była tam taka dziura i musiąłem cos wykombinowac :) wiec na aledrogo kupiłem monitor za 99 zł :D

i wszpachlowałem go :)

nie wiem czy go podłącze :) ale narazie będzie musiał zostac :)

raczej bajer taki

Opublikowano

no jak tylko ogarne dystanse do porszaków to wpadam

sąsiad ma sie dziś zabrać za dorobienie szpilek :) [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:33_________________________________________________fura poskładana

198066_1487866736490_1828596952_866690_2828131_n.jpg

foty zrobie w weekend jak padac nie bedzie

Piotrunia nie to żebym się przypieprzał, ale wszystko w bagażniku patrzy pod kątem, monitor, sub, wzmak.. i tu mnie dźga w oko np. sub.. no to że logo jest krzywo..jak otwierałbym bagażnik to fajnie żeby było umieszczone pionowo, a nie pod kątem :tongue4::decayed:

Kurde w sumie nie wiem dlaczego zwróciłem na to uwagę :D

Opublikowano
  • Autor

głosnik jeszcze nie jest przykrecony :D

bo włąsnie nie wiem jak logo mam ustawić :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 09:55_________________________________________________

szczerze to nie wiem po co :D

ale była tam taka dziura i musiąłem cos wykombinowac :) wiec na aledrogo kupiłem monitor za 99 zł :D

i wszpachlowałem go :)

nie wiem czy go podłącze :) ale narazie będzie musiał zostac :)

raczej bajer taki

:decayed:

W sumie 99 zl to nie jakies pieniadze wielkie :decayed:

zacznijmy od tego czy on działa :):polew: :polew:

był nowy w kartoniku :D moze działa ale tyle razy ile go rozkreciłem moze okazac sie ze bedzie to tylko atrapa :D:polew:

Opublikowano
  • Autor

nie głupi pomysł :) [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 10:13_________________________________________________Co myslicie o takich fotelach :)

RC-01.jpg

Opublikowano

nie głupi pomysł :) [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 10:13_________________________________________________Co myslicie o takich fotelach :)

RC-01.jpg

Boberek jak to ma być tylko lans to spoko, zdadzą egzamin.

Jeżeli natomiast chcesz mieć coś profi to zainwestowałbym minimum w full profi Bimarco Futura. Ceny przystępne :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no do lansu :)

zeby srodek nabral troche fajnego wyglądu :)

Opublikowano

no do lansu :)

zeby srodek nabral troche fajnego wyglądu :)

Pietja.. full kubeł do wożenia d*py to rzadki pomysł :decayed:

Już lepiej coś rozkładanego..tylko nie repli Bride.. widziałem z czego to jest zrobione pół roku- rok i przetarcia gotowe, poduszki na siedzisku też mechacą się w zawrotnym tempie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.