Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No fajnie, gratuluję! Ale te naklejki to troszkę przesadzone :P:good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no małe modyfikacje :) nastapiły :)

końcówki 2x63 mm zamiast 2x50 mm :)

58699_1272633075783_1828596952_524184_3588144_n.jpg

60029_1272680316964_1828596952_524240_7369598_n.jpg

Środkowego sie pozbyłem :)

47298_1272682837027_1828596952_524243_2689455_n.jpg

dzwiek fajny nie ma dużej róznicy ale jest fajny pierdzący pogłos w okolicach 4 tys

a tak koncówki wyglądaja :)

58584_1272750238712_1828596952_524461_7735424_n.jpg

pewnie z kwasa bede robił reszte wydechu zostawiam tylko ostatni wydech bo jest w super stanie

wywalam kata :) i od poczatku robie tylko rure :)

Opublikowano

Fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

mała sesja :) z E30

62554_1277298352412_1828596952_533730_6989251_n.jpg

62554_1277298392413_1828596952_533731_5038497_n.jpg

62554_1277298432414_1828596952_533732_7303226_n.jpg

59227_1277299272435_1828596952_533734_2902030_n.jpg

61143_1277296792373_1828596952_533721_5594951_n.jpg

61143_1277296832374_1828596952_533722_4649328_n.jpg

61143_1277296912376_1828596952_533724_3811871_n.jpg

61143_1277296952377_1828596952_533725_3884551_n.jpg

62554_1277298272410_1828596952_533728_4858722_n.jpg

Opublikowano

E30 mają duszę :good: , piękna sesyjka

Opublikowano

Kox z brykietem, beja też piękna... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no kolejne udogodnienie

62204_1278284337061_1828596952_535976_5418581_n.jpg

Opublikowano

Po co? Przecie na tył i tak się nikt nie zmieści :tongue4::decayed:

Opublikowano

Bardzo ładnie wyszedł Ci ten Lupiak,ale jak widać przy BMW stare auto,to jest coś i przyznam,że MKI cabrio jeszcze bardziej mi się podobało. Co nie znaczy,ze ten niema smaku,po prostu stare VW czy BMW ocieka stylem :wink4:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________d76116f2a59869b8m.jpg

Co się stało z tymi BBSami?

Są może na sprzedaż?

Opublikowano

Poszły chyba :embarrassed:

Opublikowano

Piękny luponik :good:

Co tu wchodze to tak żeby żona nie widziała bo jest zakochana w tym aucie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ragga z tyłu jest więcej miejsca niż w A4 spokojnie siadaja 2 osoby :)

BBSy sprzedane :)

59359_1278730988227_1828596952_537194_6499072_n.jpg

60338_1278731388237_1828596952_537196_2595549_n.jpg

62802_1278731548241_1828596952_537197_6747460_n.jpg

Naklejki będą zamalowane bezbarwnym :) a odbudowy kupie i będą na zmiane :)

Opublikowano

poka z daleka :naughty:

Opublikowano

prezentuje się zacnie :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ragga z tyłu jest więcej miejsca niż w A4 spokojnie siadaja 2 osoby :)

BBSy sprzedane :)

59359_1278730988227_1828596952_537194_6499072_n.jpg

60338_1278731388237_1828596952_537196_2595549_n.jpg

62802_1278731548241_1828596952_537197_6747460_n.jpg

Naklejki będą zamalowane bezbarwnym :) a odbudowy kupie i będą na zmiane :)

:good: gratulacje 1 miejsca :wink4:
Opublikowano

za***iste te lusterka, to jakas folia gotowca takiego naklejales, czy jak? :kox:

Opublikowano

qźwa kiosk ruchu robisz na furze :)

Opublikowano

Kuźwa,fajny ten kurdupel :kox:

Opublikowano

Ej :D jaki zajebiaszczy lupiak :naughty: jest świetnie kolego, bardzo pro ,

kuuuwa , ze tez nie mam odwagi jezdzic znow na glebie :D

a powiedziałbyś mi gdzie idzie dostać takie naklejki ? :decayed: Lapa bym sobie obkleił :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.