Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli: wygad maja :kox:

sam sie zastanawialem nad takimi do siebie

Opublikowano
  • Autor

powiem ci w sobote :) sam jestem ciekawy

Opublikowano

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli:

mój brat ma Mikody w 245 konnej Maździe i dają radę :)

Opublikowano

nie nie zartowałem :) naklejki sa i w najbliższym czasie zostają :) i możecie se pisac i pisać nie rusza mnie to :)

to tak po Amerykańsku :naughty: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 08:43_________________________________________________

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli: wygad maja :kox:

sam sie zastanawialem nad takimi do siebie

:good: dobrze ,ta firma produkuje i tez sprzedaje pod innymi markami :wink4: co Polskie nie musi byc złe :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no ludzie mówią ze pekają czy cos tam jak nie zobacze to nie bede sie przejmował

Zimmerman tez miał pękać :) i mi w audi jakos jezdzi :)

bardziej mnie zastanawia róznica w hamowaniu 256 a 280 :)

bo hamulce i tak były żyleta to teraz będzie masakra :) [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:11_________________________________________________Taki zestawik przyszedł

Przód Mikoda GT 280 mm + Ferodo Premium

Tył Mikoda GT 232 mm + Ferodo Premium

1b8a3da525bb5c02.jpg

a tu porównanie

1ab5931647363f14.jpg

Opublikowano

żebyś przez przednią szybę nie wyleciał.. i uważaj teraz na dupsko żeby Ci ktoś nie wjechał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko zapinam pasy :)

Opublikowano

boberek gdzieś się schował? :decayed: Oglądaliśmy z Kowiaczkiem (Kowi87) to Twoje czerwone małe autko, a żeby pogadać czy coś to nie bo szanownego Pana nie było przy aucie :tongue4: Na żywo i przy innych oklejonych w podobny sposób autkach naklejki nie robiły tragedii :naughty: A poza tym to czerwone Lupko fajne :) Ale dach w szachownicę mi się widzi tam :)

Opublikowano

Chociaż czysty był ? :kox:

Opublikowano

Chociaż czysty był ? :kox:

jako tako :decayed: Nie licząc tych zaschniętych ptasich kleksów na masce i dachu, takich tygodniowych powiedzmy... Bo twarde jak kamień już chyba wżery są :gwizdanie: I tych całych boków w dużych kropach smoły - jakby po drodze na Ułęż przejechał po świeżej wylewce na drodze :gwizdanie: To tak poza tym nawet czysty był :decayed:

Opublikowano

boberek gdzieś się schował? :decayed: Oglądaliśmy z Kowiaczkiem (Kowi87) to Twoje czerwone małe autko, a żeby pogadać czy coś to nie bo szanownego Pana nie było przy aucie :tongue4: Na żywo i przy innych oklejonych w podobny sposób autkach naklejki nie robiły tragedii :naughty: A poza tym to czerwone Lupko fajne :) Ale dach w szachownicę mi się widzi tam :)

CZYLI szachownica :mysli:
Opublikowano

jako tako :decayed: Nie licząc tych zaschniętych ptasich kleksów na masce i dachu, takich tygodniowych powiedzmy... Bo twarde jak kamień już chyba wżery są :gwizdanie: I tych całych boków w dużych kropach smoły - jakby po drodze na Ułęż przejechał po świeżej wylewce na drodze :gwizdanie: To tak poza tym nawet czysty był :decayed:

Powiedz, że sobie żartujesz, bo mi normalnie ciśnienie skoczyło.

Opublikowano

Powiedz, że sobie żartujesz, bo mi normalnie ciśnienie skoczyło.

Poważnie mówię :decayed:

:bag:

CZYLI szachownica :mysli:

Ja tylko powiedziałem co bym tam widział, bo dachu w szachownicę jeszcze nie ma :)

Nie licząc tej szachownicy z kleksów ptasich :polew::bag:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Poważnie mówię :decayed:

Utłukę go, Kokos będzie go trzymał, a ja go będę lał.

Opublikowano
:naughty: A może on chce iść w rost? :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

34116_1216413950340_1828596952_407082_3594697_n.jpg

Łukasz czysty był :) i jest włąsnie wróciłem z garażu czyściełem te ptasie kupy :) szpachelką nie chciały zejść :) musisz cos z tym zrobić :) bo ryski zostały

dziś lupo na obwodnicy Garwolina poleciało budzikowe 215 km/h musiąłem hamować :)

na GPSie niedosyt :( 198 km/h [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________

:naughty: A może on chce iść w rost? :gwizdanie: :decayed:

nie nie :) aluminum nie rdzewieje :) [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________PS. Hamulce miazga :) tył sie podnosi :) jak hamuje :)

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

nie nie :) aluminum nie rdzewieje :)

wszystko da się zrobić :polew: Widziałeś na zlocie dzisiaj, różne pomysły mają :naughty: Właśnie, jak Ci się podobało? Byłeś od rana, bo ja dopiero zobaczyłem Twoje autko koło 15-16 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

byłem tak od 11 :) auto małe i widać nie było :)

szczerze jak na zlot to delikatna kaszana ale to tylko majówka :)

kilka fajnych aut

masa wieśniaków :) i aut zepsutych tjuningjem :)

lepiej niż w zeszłym roku bo nie padało :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.