Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotruś..średniawe te Sparco..

Te repli Bride bardziej mi się widzą.. i mają wyższe trzymanie boczne...http://www.allegro.pl/item1039374935_fotel_sportowy_kubelkowy_bride_nie_momo_sparco.html

Te już mniej bo gąbki wyciągane .. http://www.allegro.pl/item1039374932_fotel_sportowy_kubelkowy_bride_low_max.html

Opublikowano

Piotrunio a nie lepiej kupić fotele z Evo ? W E9 masz fajne kubełki alcantara ze skórą... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wykonanie BRIDE jako replika jest mizerne :(

co do EVO to fajnie ale jakos nie widzą mi sie :)

nie wiem cały czas mysle co zrobić :)

jestem nie zdecydowany wiec na pierwszy rzut pójdzie pewnie dobre audio :)

ale nie wiem :) sam

Opublikowano

jeszcze coś z audio ?

daj spokój z audio rezaj silnik :kox:

Opublikowano

wykonanie BRIDE jako replika jest mizerne :(

Chodzi Ci o wykonanie plastików czy materiał jak derka dla konia ? :decayed:

Bo mnie się widzą te taborety.

Ja mam problem z bani..kupuję..alcantarę i użyję mamuśki do obszycia jednego kompletu ori pół kubełków :)

Opublikowano
  • Autor

fotele hmm wykonanie mizesne wszytsko mizernej jakosci :(

silnik spokojnie zbiore dane i graty zaczne kompletować ale musze miec plan ułożony :)

audio no trzeba zrobic nie moze to być tak pospolicie :D

teraz robie przód :) dobry system trzeba zabudowe bagażnika zrobić :) zeby to sie jakos prezentowało :) [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 13:39_________________________________________________no i wygłuszyłem drzwi :)

uzyłem mat STB Gold Solution

Oraz Dynamat Xtrem dor kit :)

załozyłem przedni system DLS K6

i teraz czekam aż to sie rozegra

2247de022bf62b58.jpg

91f24c81078b3bcb.jpg

95daed60671df58b.jpg

7c17780b919c55dd.jpg

:D

b080c01956601d79.jpg

no i udało mi sie też kupic drugi głośnik JL 10W0v4 :) z mojego clio okazało sie ze kolega kóremu sprzedałem nawet go nie podłączył przez 6 lat :)

Opublikowano

Piotruś..dziś macałem fotelik Bride - http://www.allegro.pl/item1031644131_fotele_kubelkowe_bride_czerwone_hit.html

Powiem Ci tak..jest fpyte :kox: :kox: Ma wszystkie metki oryginalne, na przelotkach wytłoczone "Bride" ..materiały też całkiem za***iste :kox:

Z tego co słyszałem to te foteliki też są robione w oryginalnej fabryce..ale " po godzinach :D " ..inny materiał tapicerki i podstawowa różnica..stelaż jest z laminatu, a w oryginale z kevlaru :wink4:

Ja zachorowałem :kox: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mnie nie urzekły :)

narazie sobie daruje :) przyzwyczaje sie do tych co mam :) [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:33_________________________________________________28289_1197602200058_1828596952_368380_3981912_n.jpg

2x 10W0v4 [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 07:16_________________________________________________29239_1204326208154_1828596952_382421_1764312_n.jpg

no i jest rozpórka :)

29239_1203248461211_1828596952_380598_798251_n.jpg

druga skrzynka do JL-a doszła :) [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 09:21_________________________________________________28289_1197915687895_1828596952_368851_7264160_n.jpg

wkładka K&N zamontowana

dolotu nie bedzie bo to narazie nie ma sensu :)

Opublikowano
  • Autor

29239_1204639375983_1828596952_383310_8273091_n.jpg

:)

29239_1204639015974_1828596952_383309_31471_n.jpg

no wzmacniacz doszedł Orion by WCC 500.1 :)

jeszcze to nie zabudowane ale podłączone :)

miazga :)

Opublikowano

teraz pokaż jak to gra bo wygląda fajnie :naughty:

Opublikowano

teraz pokaż jak to gra bo wygląda fajnie :naughty:

może być ciężko POKAZAĆ jak GRA :kox:

Opublikowano

jak ma dobrą kamere w tel albo ogólnie to może pokazać ale może też pokazać jak to trzęsie :wink4:

Opublikowano

jak ma dobrą kamere w tel albo ogólnie to może pokazać ale może też pokazać jak to trzęsie :wink4:

Nie może, bo LUPO wypada poza kamerę tak rzuca :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

29239_1205336393408_1828596952_384676_2814719_n.jpg

rozpórka zamontowana :)

Opublikowano

Mogła by byc biała :gwizdanie:

Opublikowano

Kilka fotek z wczorajszych prac nad Lupo (dzięki kokos za pomoc) i jak obecnie wygląda Lupo :naughty: :naughty: :naughty:

PRZED:

img4194.th.jpg img4195fd.th.jpg img4197g.th.jpg

img4198m.th.jpg img4201i.th.jpg img4202m.th.jpg

50/50

img4204w.th.jpg img4208.th.jpg img4209b.th.jpg

img4216.th.jpg img4221o.th.jpg img4226.th.jpg

EFEKT KOŃCOWY:

img4228.th.jpg img4251j.th.jpg img4231.th.jpg

img4232jz.th.jpg img4234rp.th.jpg img4237p.th.jpg

img4241p.th.jpg img4245.th.jpg img4247z.th.jpg

img4249v.th.jpg img4250.th.jpg img4229g.th.jpg

img4252g.th.jpg img42521.th.jpg img42522.th.jpg

img4253q.th.jpg img4254j.th.jpg img4257.th.jpg

img4260.th.jpg img4263q.th.jpg

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 14:14_________________________________________________ :notworthy:
Opublikowano

za***isty wozik :good:

ja bym mu lusterka zrobił na czerwono a dach na biało :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no miazga ja sie teraz boje nim jezdzic :D

Opublikowano

Łukasz...chylę czoła..zrobił się z Ciebie mega polish majster :kox: :kox:

Lupo wygląda jakby wyjebało z fabryki wczoraj..wieczorem :decayed::naughty:

Pytanie - jak powiedzmy przez tydzień jazdy bez mycia się tak konkretnie za***przy to trzeba od nowa tak się bawic czy mycie, suszenia i basta ?

Piotrek śmigasz na Toyo ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.