Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4 B5 '97


lukasz_bronek

Rekomendowane odpowiedzi

cRmjS.jpg

dU5kJ.jpg

FMT_9.jpg

Jeszcze jakieś felgi, nowe lampy na przód i będzie inny samochód :cool1:

zaraz zjebe zbierzesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cRmjS.jpg

se na tapecie ustawię :slina: :slina: :slina:

:decayed: kolego... sam to naklejałeś? te chromy i te ledy to też Twoja robota? To teraz masz kolejną robotę: ZDEJMIJ TO! :decayed:

sorry za krzyk ale inaczej nie da się tego powiedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancka :good: :good:

dorzuciłbym jeszcze chromowane nakładki na lusterka, brewki, felgi 16" oczywiście chromowane, SONARY (tak jak mówi Maciek), a na tył jakieś fajne lexusy (z chromem rzecz jasna) :kox: :kox:

ewentualnie pakiet stylistyczny jak na fotce:

954286125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozackie kołpaki, w sam raz do wywalenia do kosza :naughty: tak samo jak chrom wokół okien i ten z grilla i pod nim. Weź to wywal bo to straszna wioska.

Takie ładne auto i super kolor lakieru a tak spaskudzony chromem na metry i ledami za 10zł.

I te światła jakoś podejrzanie białe, mam nadzieję, że to nie hidy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa panowie NIEKOMPETENCJA poprzednie auto to musial byc jakis maluch zwany demonem szybkosci i potem sa obajawy upiekszania takich aut jak audi i robienie wioski potem jedzie takie auto wszyscy patrza sie za nim kierowca kozak bo mysli ze wszyscy podziwiaja te wow patrz jaka fura a po prostu 99% sie nasmiewa z takich choinek posluchaj kolegow i wez to zdejmij te gadzety z targu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dopiero je kupiłeś :gwizdanie: i będziesz zmieniał wszystko po swojemu :cool1: bo nie badrzo to się klei wszystko diody z przodu, listwa chrom z tyłu ...jak dla mnie kicha ...mam nadzieje że to wyczyny poprzedniego właściciela.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi z pięknym kolorem i tak ją oszpecić... :thumbdown::kwasny::no:. Koledzy już powiedzieli co trzeba zrobić, żeby doprowadzić ją do porządku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘEEEECEEEEEEEJ CHROMUUUUUUU!!!! :kox::polew: :polew:

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać :polew: :polew: :polew:

OK, ale od tego tu jesteśmy żeby pomóc. WIęc:

Rada nr.1 Wyp.....ol ten chrom na metry, gdziekolwiek masz go przyklejonego, oraz wywal te pseudo diody, bo pasują jak świni siodło!!

Rada nr.2. Jeśli nie masz pieniążków, to zdejmij te kołpaki i niech będzie na stalufeldze.

Rada nr.3 Listwa chromowana z tyłu klapy to też pasuje jak świni siodło... Pozdrawiam i życzę miłęgo zdzierania kleju z tych listewek. No chyba ze Ci się to podoba, to pomyliłeś kluby. Wtedy powinieneś należzeć do CLUB MADAFAKA CHROM RULEZZ IN THE COUNTRY.

P.S napisz coś, jak to pozdejmujesz, wtedy dalej bedziemy instruować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo ja jeb## kolejny tuning :decayed:

"chrom" :polew:

a na drzwiach kierowcy jaka listwa w peincie domalowana :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie się...

:nabijasie:

Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga.

jak się to ma do tego co powiedziałem? bo nie rozumiem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie się...

:nabijasie:

Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga.

jak się to ma do tego co powiedziałem? bo nie rozumiem :cool1:

To ja źle zacytowałem. Zaraz poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...