Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spięcie czy próba kradzierzy?


trener

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj rano przy dopalaniu zobaczyłem że datownik wskazuje 2000r, zerar 4 45. Mam pytanie czy może wystąpiś samoczynnie jakies spięcie czy to ewidentnie próba kradzierzy przez kombinowanie z napięciem?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

[mod]Proszę używać prefix - kolejne wątki niezgodne z regulaminem będą usuwane oraz proszę w profilu dobrze wpisać oznaczenie silnika, bo w B5 nie było takiego jaki jest wpisany[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jutro datę i czas przed i po odpaleniu samochodu. Bardzo prawdopodobne, że Twój rozrusznik jest sprawcą kradzieży :wink4: (prądu!). Jeżeli akumulator nie wyrabia to wskutek dużego spadku napięcia zegar się zeruje.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak miałem 13.03 a 14.03 już rok był normalny, a że autko stało w garażu to jestem pewien że to nie jest próba kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słabego akumulatora kasuje się data i licznik kilometrów - sprawdź aku. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było usiłowanie kradzieży to (w zależności od partaczy) miałbyś z pewnością złamaną wkładkę stacyjki, odpiętą cewkę immo, rozwaloną wkładkę zamka w drzwiach itp. a nie zresetowany wskaźnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było usiłowanie kradzieży to (w zależności od partaczy) miałbyś z pewnością złamaną wkładkę stacyjki, odpiętą cewkę immo, rozwaloną wkładkę zamka w drzwiach itp. a nie zresetowany wskaźnik ;)

predzej nic bys nie zastal na miejscu autka ew. inny pojazd zaparkowany:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było usiłowanie kradzieży to (w zależności od partaczy) miałbyś z pewnością złamaną wkładkę stacyjki, odpiętą cewkę immo, rozwaloną wkładkę zamka w drzwiach itp. a nie zresetowany wskaźnik ;)

predzej nic bys nie zastal na miejscu autka ew. inny pojazd zaparkowany :cool1:

Dokładnie.

Jeżeli byliby to partacze, to byłyby wyraźne ślady ich działalności.

Jeżeli byliby to zawodowcy, to nie byłoby autka.

Wniosek?

To nie była próba kradzieży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to było usiłowanie kradzieży to (w zależności od partaczy) miałbyś z pewnością złamaną wkładkę stacyjki, odpiętą cewkę immo, rozwaloną wkładkę zamka w drzwiach itp. a nie zresetowany wskaźnik ;)

predzej nic bys nie zastal na miejscu autka ew. inny pojazd zaparkowany :cool1:

dlatego napisałem, że to zależy od partaczy, mam z tym do czynienia na co dzień więc wiem jacy "profesjonaliści" przyjeżdżają do Rybnika na "gościnne występy" - zwłaszcza jeśli chodzi o A6 - bo te są obecnie na topie. Ale przynajmniej pokrzywdzeni są szczęśliwi, że nie muszą wzywać lawety bo z technikiem kryminalistyki podpinamy im cewkę immo, domykamy szyby i pokazujemy jak mają dojechać do mechanika lub miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem, że to zależy od partaczy, mam z tym do czynienia na co dzień więc wiem jacy "profesjonaliści" przyjeżdżają do Rybnika na "gościnne występy" - zwłaszcza jeśli chodzi o A6 - bo te są obecnie na topie.

c5 czy c6?

moja B6 rok temu, poczestowali sie laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...