Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Ściąga w obydwie strony


wozniak_4

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem: ciężko jest prosto jechać. jadę i nagle auto zaczyna uciekać w któraś stronę_ odbiję troszeczkę jedzie prosto i za chwilkę ciągnie w druga stronę. może ktoś coś doradzić?? bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a laczki jakie masz zapodane na auto?? bo ja tak mialem jak zalozylem do poprzedniego auta za szerokie laczki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich oponach i felgach jeździsz? Chodzi mi o profil opony np. 225/45 i rozmiar felg np. 17" itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem a teraz cały czas muszę manewrować kierownica jakie mam łączki. auto mam już rok i wszystko było dobrze. miałem wymieniane amory w październiku i tez było ok. zauważyłem że czulszy był na skręt kierownicy po zmianie opon na nówki zimowe. Dębica Frigo 195/65/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieżność kiedy była ostatnio robiona i czy przegląd zawieszenia był sprawdzany-mam pytanie-jak to się odbywa,że ściąga w dwie strony? jak jedziesz po na prwdę prostej i co,puszczasz kierę i raz ciągnie w prawo,a raz w lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbierzności nie robiłem bo nie było potrzeby. po wymianie amortyzatorów też nie robiłem zbieżności- goście muwili że sie zbierznosć nie zmieniła.jest tak jak napisałem na poczatku gdy zacznie ciągnąć w kturąś strone odbiję lekko kierownicą wyprostuje i za chwilke ciągnie w drugą strone a kierownica zostaje w tej samej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli obstawiam na potężne luzy w układzie kierowniczym-podjedz do jakiegoś mechanika,nich podniosą auto i to sprawdzą-przy zmienionej zbiezności ,lub geometrii-ciągnie tylko w jedną stronę i efekt jest widoczny na oponach-są nierównomiernie wytarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej gdzie? drążki? wahacze? końcówki? zbliża mi się przegląd- wyjdzie to na zwykłym przeglądzie czy trzeba robić jakiś specjalistyczny??

sprawdz wszystko-zgadywać nie będę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...