Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie mozna dostac taki glosniczek ? moze go wymontowac z jakiejs inne rzeczy, tylko np jakiej ? Skad wy braliscie glosniczek na wymiane ?

Opublikowano

Właśnie jestem po wymianie głośniczka w zegarach. Zastosowałem głośniczek z słuchawek nausznych.

scaled.php?tn=0&server=341&filename=20120405143459.jpg&xsize=640&ysize=640

Opublikowano

tomekSSK a tak z ciekawości zapytam, jak z dzwiękiem.... ? jak słychać ? duża różnica ?

Opublikowano

Wydaje mi się, że dźwięk jest taki sam lub bardzo podobny do dźwięku poprzedniego głośniczka.

Opublikowano

Też tak samo zrobiłem, ale głośniczek wymontowałem z jakieś zabawki brata :P

Opublikowano

I teraz mnie to czeka :kwasny:

Opublikowano

I nikt nie wie gdzie w Warszawie to można zrobić ?????

Opublikowano

Jak umiesz co nieco operować lutownicą to sam sobie to zrobisz.

Opublikowano

U mnie też padł ten głośniczek jakieś 3 miesiące temu, i najwyższy czas wymienić. Ale wolałbym ORI jak już, ktoś wie jaki koszt w ASO ? podejrzewam że nie dużo.....

Opublikowano

A ja podejrzewam że w ASO nie ma samego głośniczka do kupienia.

Opublikowano

w aso kupisz caly licznik a nie glosniczek*

Opublikowano

Właśnie jestem po wymianie.

Zastosowałem zwykły głośniczek z uszkodzonych słuchawek.

Wszystko śmiga jak trzeba.

Miałem nawet mały problem bo był troszkę większy ale poradziłem z tym sobie.

Mam fotke postaram się zamieścić w najbliższym czasie. :):)

Opublikowano

Pisał właśnie wyżej jedrus że tylko cały licznik, ale nie chciało Mi się wierzyć.

Śmiechu warte.... Będzie trzeba coś wymyślić, albo szukać czegoś na allegro :kwasny:

Opublikowano

mysle ze koszt zamknie sie w max 20 zlotych jesli zrobisz to sobie sam*

Opublikowano

panowie w b5 też jest głośnik czy buzer??

Bo kolega mnie pytał czy bym mu nie wlutował w b5.

Opublikowano
panowie w b5 też jest głośnik czy buzer??

Bo kolega mnie pytał czy bym mu nie wlutował w b5.

Zajżyj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?2566
Opublikowano

A mam pytanie. Taki brzęczyk, gdy zostawi się światła włączone chyba nie powinien działać przy odpalonym samochodzie...

U mnie wyje za każdym razem jak otworzę drzwi kierowcy... Fajnie, że działa ale co za dużo to niezdrowo...

Opublikowano

zaplacilem 150zł

ozesz ku**a

glosniczek na allegro nowy 3 zł - 30 mm pasuje

http://allegro.pl/glosnik-mini-30-mm-16om-0250-i2255291660.html

ja wyciagnalem ze starych słuchawek nausznych

i róznicy nie słysze, lata jak talala

Opublikowano

W zegarach nie działał mi brzęczek a wczoraj zmieniałem na drugie zegary na kolor i też nie działa brzęczyk i teraz już nie wiem czy to akurat tak trafiło że w dwóch zegarach popsute czy coś w samochodzie nie halo :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.