Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

test zegarow robicie najpierw

bo jesli na tescie zegarów piszczy czy gong to buzer dziala czyli cos w aucie

jesli nie za gondzy tzn ze buzer umarły

masz 2 zegary to podmien w jednym glosniczek i bedziesz wiedzial ale najpierw test zegarów zrób

Opublikowano
test zegarow robicie najpierw

bo jesli na tescie zegarów piszczy czy gong to buzer dziala czyli cos w aucie

jesli nie za gondzy tzn ze buzer umarły

masz 2 zegary to podmien w jednym glosniczek i bedziesz wiedzial ale najpierw test zegarów zrób

na tescie instrumentów nie było dźwięku na gongu więc tak trafiło że w dwóch zegarach się zesr... Nic zrobi się jak bedę zakładał radiowy zegar :naughty:

Opublikowano

kup glosniczek za 3 zl albo wyszarp ze starych sluchawek, zamontuj i zobacz czy dziala

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dziś stoczyłem walkę z buzerem i poległem.

Wymieniłem dwa różne głośniczki i d*pa dzwięku jak nie było tak nie ma.

Próbowałem się podłaczyć VAG ale pokazuje mi że mam wersje demo i nie mogę się dostać instruments i zrobić testu wyjść.

Czy jest jakaś opcja że mam wyłączonego tego GONGA poprzez kodowanie?

Już brak mi pomysłów

Opublikowano

najpierw wez takiego vaga zeby zrobic test wyjsc i bedziesz wiedzial czy dziala wogole

Opublikowano

Dobra udało mi się zrobić test vagiem i gong na testach działa.

Przy włączonych światłach nie działa!!! Co jest nie tak.

Opublikowano

krancowka zamka pewnie zdechla i ona nie podaje sygnału, a przy rezerwie piszczy?? przy innych komunikatach piszczy??

Opublikowano

a zamek ma jakąś zależność ze światłami ???? nie wiem czy przy rezerwie piszczy bo dopiero zamontowałem głośnik ale do rezerwy zostało mi 10km wiec wieczorem napisze

Opublikowano

w zamku jest krancowka która uruchamia podswietlenie po otwarciu drzwi i buzer kiedy otorzysz drzwi przy wlaczonych swiatalach bez klucza w stacyjce

Opublikowano

Okazało się że miałem przerwany kabelek od drzwi i ciągle pokazywało zamknięte drzwi. Po naprawieniu działa wszystko.

Jeszcze pytanko jak biore test zegarów to taki przyjemy gong jest a jak sygnalizuje światła to ten dzwięk jest jakiś taki mało fajny czy jest możliwość zmienienia tego??

Dodam parę fotek licznika rozebranego może się komuś przyda.

je2p.jpg

v7gs.jpg

qfvd.jpg

goe2.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba zaraz wezmę lapka pod pachę i pójde zobaczyc czy u mnie przy testach zegarów gong piszczy....

Bo jak mozna sie domyslac dzis i mnie tak sytuacja dopadła :/

Fis reaguje na otwarte drzwi...lampki sie zapalają....wszystko wydaje sie byc OK. W sumie jak sobie tak podumam to ostatnio jak mi zdechła zarówka to tez tak jakos "po cichu"....

Moze ktoś podać jakie wymiary ma głośniczek i jakie zasilanie tam smiga ?

Duża rzeźba żeby wyciągnąć licznik ???

Jak sie do tego zabrac ?

Trzeba kiere demontowac ??

Tak czy inaczej pewnie trzeba sie dostac do tych dwoch srubek:

c7vw.jpg

Co po ich odkreceniu ?? Pociagnac zegary do siebie i jak rozumiem powinny wyjsc...

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:11 ----------

Rozebrałem dziś zegary. I to co znalazłem w środku:

20131229_152135.jpg

20131229_152118.jpg

20131229_151735.jpg

Mysle tak sobie ze pasowałby taki głośniczek:

S.P. Level (dB) 120

• Max Input (W) 0.15

• Nominal Input (W) 0.3

• Impedance (Ohms) 32

• Resonance Freq. (Hz) 220

• Cone Type Mylar

• Magnet Type Nd-Fe-B

• Frame Shape Round

• Dimensions Ø x H (mm) 30 x 6

GC0302M | Low Profile: 30~39 mm | Speakers | CUI Inc

Zastanawia mnie tylko skoro + i - jest po prawej..... to co to za luty po lewej ?? Trzymają tylko całą płytkę ?

20131228_143332.jpg

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Aaaaa akumulator odpinaliście przy odpinaniu zegarów ????? Bo ja dziś tego nie zrobiłem - ale puki co wszystko dziala jak powinno....

Opublikowano

Nic im się nie stanie, swoje już tyle raz wyciągałem bez odpinania aku, że policzyć nie jestem w stanie.

Opublikowano

Dawca do zegarów znaleziony.

20131230_211055.jpg

20131230_211105.jpg

Jak wyglądała u Was wymiana tego buzzerka ?

Rwaliście stary ? Dawaliście poza zegarami ? Lutowaliście gdzieś obok ?

Macie jakieś fotki PO operacji ???

Opublikowano

I swój wywaliłem i wrzuciłem inny mniejszy (od jakieś zabawki starej, albo od walkietalkie) do licznika tam z tyłu i tyle.

Opublikowano
I swój wywaliłem i wrzuciłem inny mniejszy (od jakieś zabawki starej, albo od walkietalkie) do licznika tam z tyłu i tyle.

Jest jakis problem z "odlutowanie"/wywaleniem starego głośniczka ???

Opublikowano

Nie, wszystko bez problemu tam idzie zrobić :wink:

Opublikowano
Nie, wszystko bez problemu tam idzie zrobić :wink:

Jutro zobacze czy da sie ten buzzer ładnie wyciagnac czy tez poprostu wrzuce go gdzies w zegarach...

Z drugiej strony dziwne ze nikt nie robil jakis fotek przy wymianie tego :(

Moze uda mi sie jakias instrukcje dla "potomnych" poskładac ;)

Opublikowano

Przy zaciągnietym recznym i niezapiętych pasach też powinien być dzwięk? Mam tylko dzwięk gdy samochód jest zgaszony i włączone są światła.

Opublikowano
Przy zaciągnietym recznym i niezapiętych pasach też powinien być dzwięk? Mam tylko dzwięk gdy samochód jest zgaszony i włączone są światła.

Dźwięk jest tylko przy zgaszonym silniku, przy włączonych światłach jak się otworzy drzwi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.