Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomocy,Zanik Mocy przy trzch tyśiącach obrotów


Piotrek Ateny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam problem i myślę że ktoś mi pomoże???. Jak wciskam gwałtownie gaz 1 2 3 4itd.to przy trzech tysiącach obrotów mam zanik mocy przestaje ciągnąć nie zawsze ale większość razy jak jej popuszczę gazu i wcisnę dalej to odzyskuje moc.Czego to może być wina??? proszę o poradę,wspomnę że kata wyciąłem i nadal to się pojawia czy to może być wina przepływomierza.Ktoś mi wspomniał że może być wina krzywek ale nie sądzę bo jak by były krzywki to nie miał by mocy cały czas,DZIĘKI z góry za rady. :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być wiele przyczyn ale bez logów się nie obejdzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Podpinał ją mechanik pod komputer i mówił że jest ok

[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 18:35_________________________________________________Może ktoś miał taki przypadek to by mi jakoś pomogło rozwiązać ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika (nie zna się)

A następnego spytaj czy robi logi dynamiczne, a jak nie robi to szukaj dalej.

A najlepiej to kup sobie kabel, podłącz go do laptopa i sam (z drugą osobą) zrób logi dynamiczne i wstaw je na forum.

Pisanie co się dzieje bez logów to jak wróżenie z fusów, ktoś mógł mieć te same objamy a przyczyna była inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem. Od kiedy wyczyściłem przepływkę zdarza się jeszcze, ale bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pomału zapiekają się kierownice turbiny, 1 2 3 4 przeciągnij go bardziej na biegach przez pewien czas, mi na krótki okres to pomogło, ale i tak nie obeszło się bez czyszczenia turbiny. Spróbuj nic to nie kosztuje a może pomoże. Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...