Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej przeciez nie jestem burakiem zeby dawac takie oznaczenia :polew:

Co do et to teraz jest 45,finalnie bedzie et25

---------- Post dopisany 04-06-2013 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 09:31 ----------

pogoda wczoraj dopisala wiec umylem auto i cyknolem kilka fot,dalej czekam na kuriera z dystansami :kwasny::facepalm:

picture009fu.jpg

picture002qn.jpg

picture006qu.jpg

picture003sv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, chociaż szkoda że nie jest jeszcze troche. Teraz pewnie na równi z błotnikiem co ? bo u mnie przy 8.5 i et20 jest lekko po za obrysem

Jest prawie na rowno brakuje kilku "mm" ale bede kombinowal,kolega ma 0.5cm to wezne od niego tylko nie wiem czy zlapie na te sruby co mam teraz czy bede musial kupic dluzsze,

Tak btw masz jakies foty z bliska jak to u ciebie siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem dystanse 4x 0.5cm na przymiarke jak znajde chwile to pomierze ile wejdzie zeby nie podnosic za duzo bo koza nie bede latal i bede wiedzial juz na 100% ile dystansu dolozyc zeby bylo dobrze mysle ze et 20 bedzie juz spoko a jak nie to wleci dystans na tyl 30mm i et bedzie 15

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 23:58 ----------

Wpadl dystans 30mm na przymiarke i jest o wiele lepiej

1lty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze fota jak z boku siedzi wiecej dystansu juz nie bedzie bo bym musial tyl podnosic a nie chce koza jezdzic

epec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :) ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki :naughty:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :) ostatecznie et15 ? to jest 8 czy 8,5j ? no i spolerował byś w końcu te darki :naughty:

Pozdr

Tak et bedzie 15,felgi 8,5j a na polerke przyjdzie czas bo nie jest tak latwo farbe sciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadafi to kiedy jakas sesyje robimy?

To sie zobaczy najpierw musze zrolowac nadkola z przodu i skrecic gwint na dol a potem sie zobaczy czy ktos chce pstrykac zdjecia mojej blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadafi to kiedy jakas sesyje robimy?

To sie zobaczy najpierw musze zrolowac nadkola z przodu i skrecic gwint na dol a potem sie zobaczy czy ktos chce pstrykac zdjecia mojej blachy

Sprzet lezy jakby co.... nie skrecaj tylko nie za nisko zeby moja jak koza przy czarnuli nie wygladala:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zroluje nadkola z przodu to napewno pojdzie nizej ale jeszcze nie wiem ile moze 1cm moze 2cm zobacze ile sie da

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 14:38 ----------

Dystans 30mm siadl idealnie jeszcze ciut nizej i przestanie obcierac

28tk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...