Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT

Hugo

Lepiej, że są wymogi.

To jest forum a nie allegro :gwizdanie:

Zresztą idea "taniej dla klubu" nie jest zbyt często respektowana. Zawsze znajdzie się ktoś kto chce zarobić na użytkownikach forum :gwizdanie:

Idea 100 postów skutecznie odstrasza potencjalnych oszustów ale nie jest gwarancją, że ich nie będzie bo po prostu takiego systemu nie ma.

• Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Staż nie moze być wyznacznikiem, bo uzytkownik siedząc nic nie pisząc nic nie wnosi na forum poza korzyściami dla siebie za posrednictwem forum, a poraz kolejny pisze 100 postow to jest nic wystarczy wyjsć z wątków regionalnych :gwizdanie:

To może czas spędzony na forum :mysli:

Nie spełniasz wymagań nie sprzedajesz to bardzo proste :gwizdanie:

Mimo tego zawsze się znajdzie czarna owca, która mimo wyrobionej opinii, postów, czasu na forum będzie chciała przyciąć w uja :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:25_________________________________________________Ludzie są zbyt zachłani i potrafią się zeszmacić byle tylko kilka stówek do kieszeni wpadło.

suma sumarum jest tak ze wystawic na forum nie moge , mam do sprzedania naprawde w idealnym stanie opony z felgami, myslalem ze zawsze lepiej bedzie je oddac komus z kolegow, ale jak nie to nie ida na alledrogo i tyle

wystaw na allegro i linka podaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=873.msg10980#msg10980

ludzie w ten sposób obchodzą tę zasadę ;)

ok dzieki [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 23:29_________________________________________________a Rafal jestem piatek sobota , dryndnij do mnie w piatek ok 15

Jest nas dwóch chętnych, mało nie żebym był wybredny ale jak się więcej ludzi nie zbierze to lipa, do Puław goniłem na spot a tam było z 10 osób.

to w LBN powinno być w takim razie 70 osób :decayed: przeca Lublin ma prawie 7x więcej mieszkańców niż Puławy, co je z wami :bicz:

No dobrze prawisz, z czego 1/3 to napływowi studenci, ja nie narzekam bo sporo ładnych dziewczyn i niektóre śmigają A4'kami ale spoko.... te ładniejsze już znam :tongue4:

W przyszły weekend, najlepiej niedziele ja jestem chętny, nie mam planów i może eqipa z Puław nas odwiedzi ?? będzie raźniej jak nikt z Lubelaków nie przybędzie.

to może wy do nas :naughty::decayed:

Jak chłopaki, damy rade w Niedziele?

Jako że zaczyna być zimno i nie fajnie na dworze może parking podziemny w G. Olimp :naughty: