Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś mi się nie chciało, ale kilka razy byłem i polecam, fajny klimat, jest na co popatrzeć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ile masz procent udziału w zyskach? :grin: namawiasz każdego jakbyś to Ty organizował :decayed: Na siłę nikogo nie przekonasz kto się zainteresował ten i tak przyjedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ile masz procent udziału w zyskach? :grin: namawiasz każdego jakbyś to Ty organizował :decayed: Na siłę nikogo nie przekonasz kto się zainteresował ten i tak przyjedzie :wink:

Pisze żeby później nie było hasła "kiedy to było miałem jechać ale zapomniałem" :facepalm: i tak pewnie nikt wiecej nie przyjedzie jak co roku bo drogo bo daleko bo mecz bo tamto siamto, tak jak piszesz kto ma być to będzie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może gdzie w lublinie dostane same styki(piny) do kostki iso. Wszędzie gdzie sprawdzałem to całe kostki iso do radia mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś z lublina z a4 z 96 roku z klimatronikiem z wklęsłymi przyciskami do regulacji nawiewu i temperatury, potrzebuje podmienić do siebie na chwilkę, dosłownie parę sekund, pomoże ktoś ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed: progi tragedia... koło nie w moim stylu :facepalm: więc nie nie nie i jeszcze raz nie. Poza tym air odpada, ciut niżej będzie ale nie będę robił takiego festynu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed: progi tragedia... koło nie w moim stylu :facepalm: więc nie nie nie i jeszcze raz nie. Poza tym air odpada, ciut niżej będzie ale nie będę robił takiego festynu :decayed:

próg się przyda, nie jesteś już młody więc wiesz, wsiadać nie jest łatwo:grin::polew:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

to może chociąz tak delikatnie

181091_326845614063817_1889413372_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...