Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale sie zdenerwowal rafalek i paputami rzuca jak juz argumentow zabraklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo poprostu nie wierze w takie porównanie, auta są podobnej masy, moc jest dwukrotnie większa, to juz na logikie jak we 2 zaczynacie z tej samej prędkości to widac że odjeżdża ten mocniejszy(jeśli chce), ale nie, pewnie ty myslałeś ze jak ma sie 100koni wiecej to sie odjeżdża tak jak w tym przywołanym przeze mnie wczesniej filmiku z golfem :wallbash: stad to rozczarowanie

NIESTETY TAK NIE JEST

A 1,9 szału nie robi przekonałem sie dopiero po modyfikacjach :gwizdanie: żeby ta kolumbryna ważaca prawie 1,5tony jeżdziła w miare fajnie musi mieć ponad 200km i te okolice 6s do setki, dla dizla w tym wydaniu nie mozliwe

Złap sie za A8 4,2 kolos mocy ok 300km i zobaczymy czy bedziesz tak nadążał, pamietaj to też tylko wolnossak :gwizdanie: moc tyle co ten nissan stary trzymasz sie za nim bez problemu :decayed:

Zobacz na porezane projekty 1,9TDI wiesz co ich wspólnego łączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zdenerwowal rafalek i paputami rzuca jak juz argumentow zabraklo

Nie zabrakło argumentów :) Tylko Niektóre argumenty Kowiaczka nie mają sensu, że nawet nie chce mi się na nie odpowiadać :P tylko tyle powiem :P

Kuźwa Kowi opanuj się :D :D :D :D Jaki Ty jesteś dziwny... zaczynamy wyprzedzanie praktycznie nie odchodzi kończymy wyprzedzanie koleś odjechał ale nie był to odjazd godny sportowego auta :D Ja tak samo odjeżdżałem tej toyocie co mnie wyprzedziła wcześniej na terenie zabudowanym :D A ile ona miała 60 KM? :polew: nie wydaje mi się, ale biorąc Twój tok rozumowania to powinna mieć i mniej :D czy on tą toyotą idąc w kolejności nissan ja toyota też szedł na pół gwizdka? :D Czyli z tej trójki tylko ja bałem się zbliżającego auta z przeciwka wyprzedzając kilka samochodów i to tylko ja cisnąłem opór :polew:

Dość nie będę się z Tobą sprzeczał 2 dzień z rzędu... NUDZI mnie to :D Znaczy Ty mnie nudzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego nie rozumiecie.

Rafałek spodziewał się, że taka fura lepiej będzie mu odchodziła przy wyższej prędkości, nic poza tym :gwizdanie:

Nie ma co się doszukiwać drugiego dna (typu 1.9 to król autostrad) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego nie rozumiecie.

Rafałek spodziewał się, że taka fura lepiej będzie mu odchodziła przy wyższej prędkości, nic poza tym :gwizdanie:

Nie ma co się doszukiwać drugiego dna (typu 1.9 to król autostrad) :wink4:

dokładnie... a ten mi tu wmawia że ja już Le mans wygrałem :D:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, 1.9 TDI nigdy sprinterem nie będzie (nawet jak ma 200KM) ale w trasie, przy wyprzedzaniu nie jedną "szybką i dużokonną benzynę" zaskoczy i to jest fajne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, 1.9 TDI nigdy sprinterem nie będzie (nawet jak ma 200KM) ale w trasie, przy wyprzedzaniu nie jedną "szybką i dużokonną benzynę" zaskoczy i to jest fajne :good:

Ogólnie diesel nigdy sprinterem nie będzie :) No chyba że bus mercedesa "bywa czasami" Sprinter w dieslu :polew:

Ale mimo wszystko moment obrotowy diesla to fajna sprawa :) I to lubię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonująco gadasz, gdybym nie jeżdził 1.9, nie miałbym żadnych porównań to byłbym skłonny Ci uwierzyc, ale niestety tak nie jest, ja tą twoją sytuacje tłumacze po prostu brakiem chęci pociśniecia przez kierowce tego kiepskiego nissana :gwizdanie: i tyle w temacie, dobrze że chociaż napisałeś że cos tam Ci odjechał, przynajmniej tyle sie przyznałeś :tongue4:

Nie odpowiedziałes mi na to

Zobacz na porezane projekty 1,9TDI wiesz co ich wspólnego łączy?

Chłopaki porównajcie sobie przyspieszenie autka o podobnej masie co ma 100km róznicy, na prawde odskocznia nie jest imponująca w rzeczywistoscia wy nie wiem czego oczekujecie

Mówicie że dizel odjeżdza przy wyprzedzaniu mocnej benzynce, to złapcie sie na trasie chocby z 1,8t, gwarantuje wam ze mu nie uciekniecie, na poczatku bedzie odjazd ale momentalnie was dogoni :gwizdanie: cały czas a A3 walcze :wallbash:

kumpel ma AMG 5,0 za***any silnik ale mimo to na przyspieszenie to mozna sobie podjeżdzać dizlem, moze nie odjeżdża imponujaco, ale nie ma szans zeby do niego dojechać, a krowa olbrzymia klasa E i zajechane 350km, jak cos jest na sprzedaz u nas :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że chociaż napisałeś że cos tam Ci odjechał, przynajmniej tyle sie przyznałeś :tongue4:

od samego początku to mówiłem :D

Nie odpowiedziałes mi na to

Zobacz na porezane projekty 1,9TDI wiesz co ich wspólnego łączy?

Chłopaki porównajcie sobie przyspieszenie autka o podobnej masie co ma 100km róznicy, na prawde odskocznia nie jest imponująca w rzeczywistoscia wy nie wiem czego oczekujecie

Mówicie że dizel odjeżdza przy wyprzedzaniu mocnej benzynce, to złapcie sie na trasie chocby z 1,8t, gwarantuje wam ze mu nie uciekniecie, na poczatku bedzie odjazd ale momentalnie was dogoni :gwizdanie: cały czas a A3 walcze :wallbash:

kumpel ma AMG 5,0 za***any silnik ale mimo to na przyspieszenie to mozna sobie podjeżdzać dizlem, moze nie odjeżdża imponujaco, ale nie ma szans zeby do niego dojechać, a krowa olbrzymia klasa E i zajechane 350km, jak cos jest na sprzedaz u nas :przebiegly:

nie wiem co "ich" łączy a raczej powinno być "je" :P

I nie wyskakuj tu z uturbionym 1,8 T my tu mówimy o wolnossaku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej mojej wypowiedzi rzucam jakiegos wolnossaka :wallbash:

Masz żeby nie było że mocne turbo jest lepsze od mocnego wolnossaka

http://www.audiworld.com/news/04/b6shootout/content.shtml

Nie to żebym był za wolnossakiem, ale pasuje idealnie do tematu :wink4:

A tak wogóle wpisujac nissana w YT ma niezłą konkurencje w postaci porshe flat, honda Vtec, jakos nie widze tam 1,9 żeby dawał rade :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 22:08_________________________________________________Wiesz co "je" łączy, to że jak już sie wystroją w planie jest zmiana auta, zobacz w wątek o FMIC 3/4 tam sie wypowiadajacych zmieniło auto na benzynke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle wpisujac nissana w YT ma niezłą konkurencje w postaci porshe flat, honda Vtec, jakos nie widze tam 1,9 żeby dawał rade :polew: :polew: :polew:

YT Twoim źródłem wiedzy... :gwizdanie: Brawo :) Nawet ten filmik co pokazałeś z jego przyśpieszeniem to wcale nei ejst powiedziane że to seria i że niby ten najsłabszy :rolleyes:

Spoko Ty też zmień na benzynkę :good: Ale zmień na wolnossaka :gwizdanie: Może to być nawet 4,2 wtedy pogadamy :gwizdanie: Ja wtedy zmienię na jakieś godne TDI i zobaczymy kto komu odchodzi przy wyprzedzaniu :rolleyes::tongue4:

A tak na marginesie... Kowi znaj swoje miejsce :polew:

http://kwejk.pl/obrazek/74165/znaj,sw%C3%B3j,pu%C5%82ap.html

Tylko nie wykręcaj się od tego że nie jesteś po kierunku związanym ze sztuką :D:polew::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj juz kończe i zaczynam :gwizdanie:

kończysz ze sobą i zaczynasz straszyć? :decayed:

wpisz se w googlach "kowi87" wciśnij grafika i wybierz pierwszą fotę :D na jakiejś gejowej stronie masz konto :D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pasuje akurat boski pułap :gwizdanie:

:facepalm:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________Idę w kimę :hi: nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło * nie dotyczy studentów studiów zaocznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pasuje akurat boski pułap :gwizdanie:

:facepalm:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________Idę w kimę :hi: nara

Wiesz co juz mi sie z toba niechce dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po ostrej dyskusji nastały ciche dni w dziale? :wink4:

Taki wolnossak rzadko korzysta ze swojego całego powera bo gość musiałby tak wachlować biegami żeby był non stop utrzymywany w przedziale 5-7rpm, a jadąc swoim autem jednak trochę szkoda kręcić go non stop do odcinki - turbo daje moment niżej wiec do jazdy drogowej jest the best.

Nyssan zaczynał prawdopodobnie wyprzedzanie z poziomu ~3-4rpm więc nie korzystał z pełnej mocy (raczej nie redukował do 2 przy 70km/h a takie auto tego by potrzebowało przy tej prędkości).

Podsumowując turbo(szczególnie diesle) są cacy z rolki po można wykorzystać 90% mocy nie pałując ich non stop w max zakresie obrotków, czego potrzebuje wolnossak.

No, niech już będzie zgoda w dziale :kox:

A tak jeszcze do poszanowania swojego autka przypomniał mi się stary kotlet:

-Jaki samochód może wjechać na 20cm krawężnik z prędkością 50km/h?

-Służbowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po ostrej dyskusji nastały ciche dni w dziale? :wink4:

Taki wolnossak rzadko korzysta ze swojego całego powera bo gość musiałby tak wachlować biegami żeby był non stop utrzymywany w przedziale 5-7rpm, a jadąc swoim autem jednak trochę szkoda kręcić go non stop do odcinki - turbo daje moment niżej wiec do jazdy drogowej jest the best.

Nyssan zaczynał prawdopodobnie wyprzedzanie z poziomu ~3-4rpm więc nie korzystał z pełnej mocy (raczej nie redukował do 2 przy 70km/h a takie auto tego by potrzebowało przy tej prędkości).

Podsumowując turbo(szczególnie diesle) są cacy z rolki po można wykorzystać 90% mocy nie pałując ich non stop w max zakresie obrotków, czego potrzebuje wolnossak.

No, niech już będzie zgoda w dziale :kox:

coś w tym jest :good::wink4:

A cisza az uszy bolą :gwizdanie:

Z tym że nie wiem czego mi bardziej brakuje czy tej ciszy czy Rafalekxa, Kowiego i Paputa jak sobie do gardeł skaczą :kox:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 10:39_________________________________________________

-Jaki samochód może wjechać na 20cm krawężnik z prędkością 50km/h?

-Służbowy cheesy

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz :)

Zgoda w dziale była jest i będzie, tylko Kowi jest inny i zawsze ma jakieś swoje chore "ale" :D

Jarek coś Cię wypatrzeć na LRA nie mogę :przebiegly: Byłem ostatnio 4 dni i ani widu ni słychu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...