Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli bardzo Ci zależy to należałoby się pośpieszyć, nasz kochany rząd chce zabrać większość przywilejów nowowcielonym (13, mundurówki, słynna zmiana systemu emerytalnego etc.).

Wtedy pójście do wojska nie będzie opłacalne. A tym czasem, mi zostało 10 lat do emerytury :naughty:

No fajnie fajnie :naughty:

Okaże sie na jesieni czy sprawdze sie w pracy naukowej (tez budżetówka) i czy mi przedłużą umowę. Jak nie to jeśli tylko będzie nabór to chyba uderzę na oficerską tym bardziej że podoba mi sie taka robota a ludzie po informatyce mają plusa na starcie i można pracowac w wojsku praktycznie w swoim wyuczonym zawodzie :wink4:

"dzień dobry jestem Adam mam 3X lat i jestem emerytem" :naughty:

Ale żeby dostać przyzwoitą emeryturę trzeba też przyzwoicie zarobić :wink4: A niestety B8 a za 10 lat B14 będzie drogie :decayed:

Tylko on za 10 lat na emeryturze odłoży na Twoje wymarzone B7 w najmłodszym roczniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co wy tu o tym co za 10lat będzie, za 2 lata wojna wiec wszystko sie zmieni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tu o tym co za 10lat będzie, za 2 lata wojna wiec wszystko sie zmieni :naughty:

ruscy już się zbroją :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on za 10 lat na emeryturze odłoży na Twoje wymarzone B7 w najmłodszym roczniku :polew:

:gwizdanie: za 10 lat ta sobie kupię mojego wymarzonego range rovera sporta :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko on za 10 lat na emeryturze odłoży na Twoje wymarzone B7 w najmłodszym roczniku :polew:

:gwizdanie: za 10 lat ta sobie kupię mojego wymarzonego range rovera sporta :gwizdanie: :decayed:

no jest ffpytkę, albo zasadzimy sie na Palikota :wink4: chociaż on chyba nie ma sporta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest ffpytkę, albo zasadzimy sie na Palikota :wink4: chociaż on chyba nie ma sporta

no range to moje takie marzenie które ciężko będzie spełnić ;( i nie chodzi o cenę zakupu za ileś tam lat tylko o koszty eksploatacji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tu o tym co za 10lat będzie, za 2 lata wojna wiec wszystko sie zmieni :naughty:

ruscy już się zbroją :gwizdanie:

kozojebcy tak samo juz ostrzą scyzoryki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w marketach już ala reglamentacja cukru, mąki etc. słyszałem ostatnio w markecie na C... że po kupieniu 10kg cukru, każdy kolejny kilogram droższy o ileś tam, mało śmiechem nie parsknąłem...ale z drugiej strony co za paranoja, niedawno cukrownie zamykali bo tak a teraz to, z drugiej strony ciekawe czy jak w Polsce będzie zadyma to czy też inne kraje swoich ludzi ewakuują, kto wtedy zostanie ;).

Ps. Wojna to ZŁA RZECZ PO CAŁOŚCI i jakoś z tego śmiać mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w Te..co kupiłem 70kg cukru :polew: Dużo słodze herbatę :polew:

Żart nie tylko dla mnie :wink4:

Patrzcie tu: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kradzione-auta-staranowaly-blokade-pod-Toruniem,wid,13191204,wiadomosc.html

jak w amerykańskim filmie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy pytanko mam jest w lublinie jakis warsztat gdzie mozna serwisowac na wysokim poziomie merce tylko takie powiedzmy do 3 lat. o Aso nie pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widziałem ani nie słyszałem wiec niestety nie pomoge :no:

Może ktoś inny zna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy pytanko mam jest w lublinie jakis warsztat gdzie mozna serwisowac na wysokim poziomie merce tylko takie powiedzmy do 3 lat. o Aso nie pytam :)

moj stary swojego gdzies zawoził ale nie pamietam gdzie bo to dawno było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


stadion-lublin-piximo-tarkowski-4.jpg

Termin najbliższego spotu: 07.06.2015r godz 17:00 :cool1:

Miejsce: ARENA LUBLIN - ul.Stadionowa 1

https://www.google.pl/maps/place/Arena+Lublin/@51.232443,22.55747,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x31900ca8af720fa6


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Nowa era spotów w Lublinie :kox:

Musze troche osób w lublinie skrzyknąc żeby ktos sie pojawił na wojewódzkim od nas tu z miasta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Nowa era spotów w Lublinie :kox:

Musze troche osób w lublinie skrzyknąc żeby ktos sie pojawił na wojewódzkim od nas tu z miasta :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:50_________________________________________________brzmi jak z innej galaktyki te spoty miały być :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie masz troche PW do wysłania z zaproszeniem do wątku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sa=search

:naughty:

no ma ma :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:54_________________________________________________niech zobaczy co znaczy ciężka praca spotowych zaganiaczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już nie musicie pisać, ja się sam zgłaszam :chytry:

Moja propozycja to początek kwietnia- myślę że do tego czasu zdąży się pogoda wyklarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...