Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to z czym miales problemy ?? u starego w A6 jest AFN i smiga az milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to z czym miales problemy ?? u starego w A6 jest AFN i smiga az milo

trochę miałęm i wg mnie stosunek mocy, kultura pracy ni jak się ma do benzinki dlatego będzie beznyna + gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a janie wiem czego ale zawsze diesel jakos do gazu nie jestem przekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a janie wiem czego ale zawsze diesel jakos do gazu nie jestem przekonany

szwagier ma audi i ojciec i jest ok, ja szukam jako drugie a4 b5 niestety poprzednie rozbiłem, 1.8 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze na czesci rozsprzedales ale jakos mi sie nie widzi gaz moze dlatego ze wczesniej mialismy passata na gazie i nie chcial wcale chodzic ale to bylo pare lat temu moze teraz robia lepsze instalacje gazowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze na czesci rozsprzedales ale jakos mi sie nie widzi gaz moze dlatego ze wczesniej mialismy passata na gazie i nie chcial wcale chodzic ale to bylo pare lat temu moze teraz robia lepsze instalacje gazowe

:>

taniej na gazie na pewno niż na ropce i te drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to napewno taniej a drgania do minimalne sa jak jest wszystko wporzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj paputa, kupił jakiegoś zloma to mu się psuł :polew: Na "szczęście" pozbył się już tego "problemu" :polew: Ja mam AFNa 4 lata i zero problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to napewno taniej a drgania do minimalne sa jak jest wszystko wporzo

nie wróce do diesla na bank, posłuchaj starego wyjadacza :polew: myślę jeszcze czy by się nie wstrzymać i S4 nie kupic :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:29_________________________________________________

nie słuchaj paputa, kupił jakiegoś zloma to mu się psuł :polew: Na "szczęście" pozbył się już tego "problemu" :polew: Ja mam AFNa 4 lata i zero problemów :)

jasne koledzy z Radzynia to niezłe przekręty :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj starego wyjadacza :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: nie mogę :polew: Ty taki stary wyjadacz jak Kowi baletnica :polew: Przecie Ty to swoje padło max rok miałeś i to chyba nie :polew:

jasne koledzy z Radzynia to niezłe przekręty :decayed: :gwizdanie:

taaa :) a ilu ich znasz? :polew: Bo mnie nawet nie znasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj starego wyjadacza :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: nie mogę :polew: Ty taki stary wyjadacz jak Kowi baletnica :polew: Przecie Ty to swoje padło max rok miałeś i to chyba nie :polew:

jasne koledzy z Radzynia to niezłe przekręty :decayed: :gwizdanie:

taaa :) a ilu ich znasz? :polew: Bo mnie nawet nie znasz :naughty:

ne pertol cycu :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:35_________________________________________________ponad roczek a Ty tak kisisz tego afna i nic nie piszesz o nim :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ne pertol cycu :>

ponad roczek a Ty tak kisisz tego afna i nic nie piszesz o nim :rolleyes:

A co mam o nim pisać? :) Nic w nim nie robię, no jedynie ostatnio odbłyśniki w lampach zmieniłem i to opisałem gdzie trzeba :P To co mam pisać? Że dobrze jeździ? :D Że ostatnio latałem nim boczkami? :D 9 stycznia pojawię się nim w Lublinie na serduszku z okazji wośpu :tongue4: Jak nie wierzysz że jeździ to przyjedź zobacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ne pertol cycu :>

ponad roczek a Ty tak kisisz tego afna i nic nie piszesz o nim :rolleyes:

A co mam o nim pisać? :) Nic w nim nie robię, no jedynie ostatnio odbłyśniki w lampach zmieniłem i to opisałem gdzie trzeba :P To co mam pisać? Że dobrze jeździ? :D Że ostatnio latałem nim boczkami? :D 9 stycznia pojawię się nim w Lublinie na serduszku z okazji wośpu :tongue4: Jak nie wierzysz że jeździ to przyjedź zobacz :D

:polew::cool1: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:39_________________________________________________niedzielny jeździec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekxowi sie nic nie psuje bo przepala go raz na kwartał :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekxowi sie nic nie psuje bo przepala go raz na kwartał :polew: :polew: :polew:

właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielny jeździec

:blink::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jeb@ny :polew::good: prawie trafiłeś :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzielny jeździec

:blink::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jeb@ny :polew::good: prawie trafiłeś :polew::naughty:

ręczny i poszedł, (z)bokami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekxowi sie nic nie psuje bo przepala go raz na kwartał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::good: tylko skąd te 100 tys. km więcej na blacie od momentu kupna i po co 2 razy rozrząd zmieniałem? :embarrassed: że VAGiem sobie dodałem? nie umiem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekxowi sie nic nie psuje bo przepala go raz na kwartał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew::good: tylko skąd te 100 tys. km więcej na blacie od momentu kupna i po co 2 razy rozrząd zmieniałem? :embarrassed: że VAGiem sobie dodałem? nie umiem :embarrassed:

bo jak licznik był cofany 4 razy to teraz szybiciej za***rdala :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...