Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedaj teraz jak jest klient i chce dawać dobrą kase :D

taaa tacy chętni co pytają to zawsze mało dają :thumbdown: okazji szukają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj teraz jak jest klient i chce dawać dobrą kase :D

taaa tacy chętni co pytają to zawsze mało dają :thumbdown: okazji szukają :decayed:

standardowo :disgust: A na ile swoja padaczke cenisz na ten moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo :disgust: A na ile swoja padaczke cenisz na ten moment?

a chcesz kupić? :naughty: sprzedaję na zimówkach... :decayed: mogę dorzucić same opony letnie 17'' max kilkanaście tys. na nich zrobione :wink4: avusy zostawiam sobie... na zimę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo :disgust: A na ile swoja padaczke cenisz na ten moment?

a chcesz kupić? :naughty: sprzedaję na zimówkach... :decayed: mogę dorzucić same opony letnie 17'' max kilkanaście tys. na nich zrobione :wink4: avusy zostawiam sobie... na zimę :naughty:

nie chce bo:

1) avant :przebiegly:

2) brak kasy (będę sie żenił ) :cool1:

A Ty mówiłe scoś kiedyś że program masz zrobiony na standardowych gratach? Możemy sie zamienić na sterowniki jakbyś sprzedawał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kvrwa gazet nie czytasz?!

czarny chinski murzyn Rafalekx tuneli nie chce kopac na juro 2012 :wallbash::kwasny:

jest taka opcja że po chińczykach przejmiemy autostradę :polew:

Ale fakt z tunelem wystartować nie możemy :wallbash: fc**j błędów i problemów wynikło :wallbash:

inżyniery i magistry kurfa, doooo technikum maaaatoły najpierw :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inżyniery i magistry kurfa, doooo technikum maaaatoły najpierw :wallbash:

:blink: że co? ale że do czego i do kogo to było? :blink::wtf:

Wszystkie błędy to wina projektanta a my jesteśmy wykonawcą (i to my te błędy mu teraz wytykamy) :polew: widać kompletnie nie rozumujesz konkretnego budownictwa i wszystkiego co z tym związane kowiaczku :polew: no ale nic dziwnego - architekt... artysta :polew: i tofik co podeszwy zdziera :polew: :polew: :polew:

a Ty ogólnie projektując cokolwiek masz pojęcie o tym czy to będzie jakoś stało? czy to nieistotne, ważne żeby wyglądało :polew:

nie chce bo:

1) avant :przebiegly:

2) brak kasy (będę sie żenił ) :cool1:

A Ty mówiłe scoś kiedyś że program masz zrobiony na standardowych gratach? Możemy sie zamienić na sterowniki jakbyś sprzedawał :decayed:

:decayed:

na uj Ci te żeniaczki :decayed: a na kompa już mam kilku chętnych :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ty nie jesteś projektantem architektem w tej firmie :mysli: a jednak naprawde biegasz po studiach z łopatą :facepalm:

jaa jebie dobrze ze mam firme :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ty nie jesteś projektantem architektem w tej firmie :mysli: a jednak naprawde biegasz po studiach z łopatą :facepalm:

jaa jebie dobrze ze mam firme :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam w doooooooooooooooopie siedzenie i "projektowanie" :)

no dobra łopata z dostępem do neta :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: to nie lepiej było od razu po średniej :kox:

nie przyjmują :no: trzeba mieć konkretne wyższe żeby robić taką łopatą :decayed: to nie takie hop siup :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ona ze złota :decayed: mam z 5 takich dla wykształconych w garazu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ona ze złota :decayed: mam z 5 takich dla wykształconych w garazu :naughty:

tunelowe są inne :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mózgi koniec śmiacia :decayed: potrzebna mi pomoc, prawie każdy ma teraz laptopy i te internety w usb, ja mam stacjonarny internet od największego złodzieja w polsce i chciałbym zrobić z niego pozytek robiąc WIFI, tak by móc na laptopie złapać siec, bo obecnie laptop słuzy do vagowania, ale trzeba mu rozszerzyć możliwości :naughty:

Wiec co mam kupić, żeby postawić WIFI, obecnie neostrada kablowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co mam kupić, żeby postawić WIFI, obecnie neostrada kablowa :gwizdanie:

neo z liveboxem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co mam kupić, żeby postawić WIFI, obecnie neostrada kablowa :gwizdanie:

neo z liveboxem :decayed:

:wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś źle mówię? :naughty: gdybyś mieszkał w bardziej cywilizowanej dzielnicy Ryk to byś miał konkretnego neta a tak masz neo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś źle mówię? :naughty: gdybyś mieszkał w bardziej cywilizowanej dzielnicy Ryk to byś miał konkretnego neta a tak masz neo :decayed:

jest radiówka :sick3: jest WIFI darmowe , jak to w wiekszych miastach mówią hotspot : :przebiegly: ale jest tak za***any ze nawet nie próbuje

A chciałbym cos w pokoju zrobić, bo laptop przewyższa mozliwosciami złoma stacjonarnego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz router z WIFI tylko taki na którym można łaczyć przez protokół PPPoA, podłaczasz pod neo konfigurujesz lan i sie cieszysz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz router z WIFI tylko taki na którym można łaczyć przez protokół PPPoA, podłaczasz pod neo konfigurujesz lan i sie cieszysz :kox:

no własnie, to teraz jakieś linkasy mile widziane orarz tutoriale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...