Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Oblukane na zywo:dancing:

bardzo ladne auto, mody na wielki +.

Ps. troche wolne:decayed:

Dzięki za miłe słowo , a przegraną aż tak się nie martwię bo jak na BPW i z DPF-em i tak nie ma źle tylko pierwsze dwa biegi mi odszedłeś na 1,5długości a potem już łeb w łeb :whistling:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 18:07 ----------

Zaktualizowałem pierwszą stronę i daję nowe zdjęcia:

e6f1304cef28ae0amed.jpg

df86e32eb13ca94amed.jpg

aad82f5e24463a32med.jpg

bceff83eefe2b43dmed.jpg

1a871be08c32c5aemed.jpg

a21b13777aac5c41med.jpg

1e7d8d90e700371bmed.jpg

9055fedeba243389med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nad sciema szyb sie nie zastanawiales? pytam bo sam planuje pare modow wprowadzic i miedzy innymi szybki tylko jak dzisiaj bylem sie pytac to mi koles wyskoczyl z 800 zl. Mam na niemieckich blachach i domyslam sie ze na niemiecki TÜV bedzie troche drozej no ale zeby az tyle. Jest to mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nad sciema szyb sie nie zastanawiales? pytam bo sam planuje pare modow wprowadzic i miedzy innymi szybki tylko jak dzisiaj bylem sie pytac to mi koles wyskoczyl z 800 zl. Mam na niemieckich blachach i domyslam sie ze na niemiecki TÜV bedzie troche drozej no ale zeby az tyle. Jest to mozliwe?

W sumie była taka opcja brana pod uwagę, ale później odpuściłem temat bo jednak za te pieniądze wolałbym coś innego wsadzić a cena jaką ci powiedział ten koleś całkiem normalna u mnie też tak sobie liczą za taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ściemę szybek za 450PLNów razem z przodem więc cena wydaje mi się trochę wysoka mając na uwadzę nawet niemiecki TÜV... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tylko przyczepił do kiery , 3 ramienna by tu żarła :naughty: ale wiadomo kwestia gustu :wink: ,poza tym auto :thumbup1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki 420-450 zł normalna cena w dobrym zakładzie;) mam do polecenia faceta ze śląska świetna robota:decayed:

TUV ci nic nie da bo jak masz z przodu szyby ciemne to tylko piecowe przyciemienie jes dopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeśli chodzi o kierownicę czy o ściemę szyb to odpuszczam już inwestowanie w auto bo powoli będę się przymierzał do zmiany więc sami chyba rozumiecie :wink:

Dzięki za miłe słowa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki 420-450 zł normalna cena w dobrym zakładzie;) mam do polecenia faceta ze śląska świetna robota:decayed:

TUV ci nic nie da bo jak masz z przodu szyby ciemne to tylko piecowe przyciemienie jes dopuszczalne

tak ale chodzi mi o to czy daja certyfikat jakis czy gwarancje ze przejdzie mi niemiecki TÜV. Ja chce tylko sciemnic te co mozna czyli tylne boczne i tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancji czy TUV ci przejdzie nikt ci nie da;p certyfikad t daja tak ze masz ta 70 % na szybach przednich bocznych i jak policja sie bedzie trzepiac pokazujesz im i moga ci naskoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certefikat dostajesz tylko na tylne szyby a na przód certyfikatu Ci nikt nie da. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na folie tak

ale jak kiedys bylem tam gdzie piecowo to daja polski certyfikat ceramiki i szkła oczywiscie jak będzie miała odpowiednia przepustowosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na folie tak

ale jak kiedys bylem tam gdzie piecowo to daja polski certyfikat ceramiki i szkła oczywiscie jak będzie miała odpowiednia przepustowosc

z fabryki już wychodzą z max ściemą dla przednich bocznych :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! :good: Więc ani na folię ani na piecowe przyciemnianie nikt certyfikatu Ci nie da. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem tego e-maial nie znalazłem, może polecieli w kulki by skorzystac z ich usługi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem tego e-maial nie znalazłem, może polecieli w kulki by skorzystac z ich usługi;)

takim certyfikatem to wiesz co mógłbyś sobie zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...