Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra powiedzialo sie: A ,to trzeba bylo powiedziec: B, jestem na liscie na program w ECUPROJEKT Wroclaw, ale niestety maja ciagle hale w remoncie i troche sie to przeciaga w czasie najwczesniej bede sie mogl zalapac na softa gdzies za 3 tygodnie bo sa jakies problemy z hamownia...wiec wstepnie jestem umowiny na przelom marca i kwietnia zobaczymy co z tego wyjdzie :naughty:

A tutaj jedna fotka z wypadu na narty, tak wyglada auto w "wersji" zima przepraszam, ze nie umyte :embarrassed:

2e8eea9fb76ddcfbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe jaka jest seria :?:

Sam jestem ciekaw :mysli: , ale powiem tak znajomy ma tez 2.0TDI tylko BRE i ida tak samo pare razy na trasie tez sie laplem z roznymi 2.0TDI i tez podobnie zas drugi kumpel ma paska 1.9 AWX tego 131PS i go odstawilem wiec wydaje mi sie ze jeszcze pare konikow w nim zyje no ale hamownia pokaze troche sie boje no ale zobaczymy...moglbym juz teraz jeschac do wrocka, ale na sam program bo nie maja narazie hamowni i dopiero pozniej pojechac zhamowac auto, ale ja tak nie chce poczekam jak juz tyle wytrzymalem to ten miesiac jeszcze tez przezyje tylko gorsze jak mi cos innego do glowy wpadnie i to odsune na bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kiedyś się umówie na hamownię do Roba żeby zobaczyć ile ma koników

wydaje mi się, że serię ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mógłbyś mi dać namiary na sorzedawcę Twoich ledów :naughty:A tak pozatym jak się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ledow nie kupisz gotowych musisz je sam zrobic wkladajc panele ledowe z A6 do swoich lamp+ rezystorki i takie tam bylo duzo o tym na forum jest pare osob co na tym jezdzi ale prawie wszyscy robili sami albo korzystali z pomocy osob, ktore to przerabialy ja moje robilem sam mam je od ponad 10miesiecy i jak narazie wszystko smiga super :hi:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:12_________________________________________________No i mam w piatek w koncu udalo mi sie dotrzec do Wroclawia, musze powiedziec, ze chlopaki z ECUPROJECT sa naprawde kuci na 4 lapy i moge bez najmniejszego problemu polecic ich kolejnym osobom, po ogledzinach silnika dostalem diagnoze: "zdrowa sztuka na maxa" i ruszyly prace...

Bylo troche malo miejsca po wjechaniu na rolki okazlo sie ze przedni zderzak prawie oparl sie na przednich stoperach, ale Daniel powiedzial ze jakos damy rade tylko bedzie musial "jezdzic mega delikatnie"...

d656051edae8e66fmed.jpg

111b68c984b28056med.jpg

A tu efekt koncowy:

b39597f84c00cad4m.jpg

Po paru dniach od wizyty musze powiedziec ze jezdzi sie naprawde bardzo przyjemnie i bede polecal taka usuge wszystkim niezdecydowanym dzieki wielkie dla chlopakow z ECUPROJECT Wroclaw :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria 148 ? bardzo ładnie:) :gwizdanie:

też się do nich wybiore może na wakacje zobaczymy jak to będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria 148 ? bardzo ładnie:) :gwizdanie:

też się do nich wybiore może na wakacje zobaczymy jak to będzie:)

Tez sie zdziwilem tym bardziej ze to BPW czyli 8 zaworowy i i jeszcze z DPF-em a najechane mam juz 190tys wiec mysle ze jest naprawde ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, że kolego się zdecydowałeś bo sam widzisz, że różnica jest wyczuwalna. :evil: Seria bardzo ładna i efekt końcowy podobny do mojego. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, bardzo dobrze się prezentuje :good: i mody idą w dobrym kierunku. A jakiej średnicy dałeś końcówki ? Bo nie wiem jakie mieszczą się w taką dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstra wynik :good:

jaki przebieg masz w Audicy?

z tego co widzę pare postów pomiędzy twoim pytaniem a wynikiem to 190.000 km.

Wynik bardzo ładny serii po programie też fajna kreska jest.. róznica jest spora... wiem bo jeździłem 140 km a potem 170 i 200km różnice są odczuwalne... szczególnie moment obrotowy robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki Panowie za mile slowa teraz wiem ze za dlugo czekalem z decyzja czy robic chipa bo teraz naprawde fajnie sie autko odpycha... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz dpf jeszcze czy wywalony?

DPF zostal bo jak narazie nie mam z nim problemow Panowie z ECUPROJECT tez mi powiedzieli ze jest w dobrej kondycji i jesli mi sie z nim nic nie dzieje to mam go zostawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to ładna seria bo tak mi chodziło po głowie czemu tyle :evil:

ale jak z dpf to szacun, ja mam 210 tys i tez zero problemów od niecałego roku nie pokazała mi się kontrolka aż do wczoraj ale chwila moment i git wypalony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję koktleta :decayed: , chciałem pokazać jakich uszkodzeń dokonał na mojej niuni jeleń, którego wczoraj walnąłem w nocy wracając do domu na szczęście uszkodzenia nie są bardzo duże , ale wkleję zdjęcia ku przestrodze dla innych Panowie miejcie oczy szeroko otwarte:

551ec5fe4fe5bb3dmed.jpg

6a70187b100b8796med.jpg

A i jeszcze jedną sprawę mam miał ktoś kiedyś taki komunikat na FIS-ie chodzi mi o ta jedynkę obok godziny dodarcia do celu, która jest na niebieskim tle dodam, że pojawiło mi się to już drugi raz i po czasie samo znikło:

32e0f2454e6263a8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f...k współczuję ;(

gdzieś ty wyrwał tyle mięsa? :polew:

a tak na poważnie to aby tyle że jej przodem nie trafiłeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...