Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni


mm.max

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie poprzecznie,bo nie widać V6 i V8 w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś przeszkadza znaczek Seata, to przecież można zrobić B7 :gwizdanie: lampy P i T zderzaki, maska, klapa tył, airbag i mamy A4 B7 Bj. 2010, a quattro też można przecież dołożyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś przeszkadza znaczek Seata, to przecież można zrobić B7 :gwizdanie: lampy P i T zderzaki, maska, klapa tył, airbag i mamy A4 B7 Bj. 2010, a quattro też można przecież dołożyć :kox:

chyba blotniki przednie jeszcze do kompletu :gwizdanie: ale i tak jakby kupic takiego seata po stluczce to chyba taniej zrobic z niego audi niz seata patrzac po cenach czesc-uzywek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Panowie widzę ze dobrze kombinujecie ;)

Widziałem na własne oczy że wszystko w naszym kraju "można"

Stare A3 MR 1997 przerobili z przodu na nowe A3 8P no to co to za sztuka exeo na A4 przerobić ;)

Poza tym w ofercie uzywanych samochodów u znajomego dealera Seata trafiła mi się kilku miesięczna sztuka: TDi CR 170KM, kombi, bixenon, czujniki parkowania przód tył, pełna elektryka z czujnikami deszczu, Alu 17(bardzo ładne), ciemne szybki w bardzo przyzwoitym kolorze za nieco ponad 80tys. pln.

Czyli dużo i mało ale jak ktos szuka nowego auta na ładne lata to taki samochód napewno lepiej będzie się sprawował niż wiele mniej lub bardziej kontrowersyjnych kompaktów spod znaków marek azjatyckich lub francusko-włoskich bolidów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak w wyposażeniu opcjonalnym zestawów audio z wyższej półki (tj. BOSE czy Bang & Olufsen).

w PL nie ma, w DE jest możliwość wyboru BOSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak w wyposażeniu opcjonalnym zestawów audio z wyższej półki (tj. BOSE czy Bang & Olufsen).

w PL nie ma, w DE jest możliwość wyboru BOSE

Czyli tzw "polish spec" znaczy ubogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najlepsze - w Polsce ten model jest droższy i uboższy... zresztą tak samo VW i Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby to to samo co Audi (swoja droga porownujecie do B7 a przeciez B7 to jest dokladnie to samo z boku co B6) ale jednak Audi B7 z przodu i tylu wyglada za***iście a Seat nie bardzo, szczegolnie z przodu jest tragedia dla mnie, ogladam codziennie takiego Exeo na parkingu i z boku identyko co moj ale przod padaka, a z tym wysokim zawieszeniem i felgami bodaj 16" to wyglada jak woz drabiniasty i mocno spierdolone stylistycznie "wannabe" Audi B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdziwił mnie w tym porównaniu fakt o mniejszym rozstawie osi w Seacie o 6mm - ciekawe z czego to wynika.

No i uwagi na temat wygłuszeń - tu należało by porównać te same wersje silnikowe bo możliwe że auto porównywał do diesla które takowe wygłuszenia maja a benzyniaki nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uwagi na temat wygłuszeń - tu należało by porównać te same wersje silnikowe bo możliwe że auto porównywał do diesla które takowe wygłuszenia maja a benzyniaki nie.

Dieslem 143KM również jeździłem i to co napisałem odnosi sie również do diesla moze w modelach roku 2011 wyeliminują ten mankament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem ofertę Exeo i m.in BOSE jest dostępne na PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem ofertę Exeo i m.in BOSE jest dostępne na PL

Zauważ że kiedy był pisany artykuł, samochód był produkcji 2009r. MR 2010 i w tamtym czasie BOSE nie było dostępne, choć równolegle na rynku niemieckim bose było dostępne. Także oferta silnikowa znaczaco różniła sie od oferty silnikowej z rynku zachodnioeuropejskiego. A więc artykuł może sie dezaktualizować wraz z rozwojem życia modelu na rynku PL - np. zmieniła sie oferta silnikkowa i oprócz bose można kupić pare dodatków które były nie dostępne w MR2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego ciekawe co zaproponują za 3-4 lata jak będzie facelifting Exeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...