Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Trzeszczący zagłówek


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Panowie mam pytanko odnośnie zagłówka a mianowicie, na biegu jałowym drży i wydaje odgłos tak jakby coś w nim latało :disgust: wystarczy ze go dotknę lub położe rękę na oparcie fotela to drżenie znika.

Tak samo jest jak wysunę zagłówek lekko w górę to wtedy drżenie znika ale jak jest opuszczony na maxa to cos w nim lata :wallbash:

Tak więc pytanko czy ktoś to już przerabiał i jak sie tego pozbyć? :mysli:

Proszę nie pisać, ze mam mięć cały czas podniesiony zagłówek i po problemie :naughty: bo wtedy fotel wygląda strasznie

Dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zagłówek jest budową podobny bo tego z B5 to mogł plastyk pęknąć. Tak przynajmniej jest u mnie i taki sam objaw z tym trzeszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jaka jest budowa w środku ale cos definitywnie w środku drży i wkurza mnie na maxa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo .Walczyłem z cholerstwem długi czas.Próbowałem wielu sztuczek- owijania środka izolacją, upychania gąbki , zgrzewania plastikowego stelaża w środku lutownicą ,a to ciągle terkotało na wolnych obrotach.

Znalazłem sposób

-wyciągnij zagłówek

-dwa metalowe pręty rozegnij na zewnątrz tak aby nie były już równolegle do siebie, oczywiście z wyczuciem

-Włóż zagłówek z powrotem na miejsce nakierowując bolce na otwory , ponieważ po rozgięciu nie będą idealnie pasować w dziury w fotelu

i po problemie , powstałe naprężenia niweluje wszystkie luzy w zagłówku i wkurzający dźwięk znika . Mam już dwa lata spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie odkopuje temat ale zauważyłem ze problem z halasujacym zaglowkiem jest popularny. Sposób z rozgieciem zaproponowany przez kolegę wyżej działa doskonale. Mega mnie irytowały te odgłosy zaglowka. Teraz jest cisza nawet na dołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...