Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie w Elblągu można odpowietrzyć układ hamulcowy?


szneider

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odpowietrzeniem układu hamulcowego w swojej A4 po wymianie tylnych klocków. Klocki były zdrte praktycznie do zera wie cmusiałem je zmienić, przy okazji zakupiłem zestawy naprawczei wymieniłem gumki. Musiałem wyjąc całkowicie tłoczki wiec układ sie zapowietrzył. PO skręcenieu zacisków próbowąłem odpowietrzyc układ zaczynając od tylnego prawego koła itd. następnie pompa ABS. NIestety nic to nie dało bo pedał nadal uciekał w dół. Przed wymianą klocków hamulce były super. Przy okazji prac blacharski, blacharz podjął sie odpowietrzenia jednak bez większego rezultatu, stwierdził że do wymiany pompa. Czy ktoś może poradzic jakiś dobry warsztat w Elblągu gdzie odpowietrzą mój uklad (może mają specjalną wysysarkę, kompa). Poczytałem różne wątki na forum i zakładam, że pompa też mogła paść, ale chciałbym wcześniej żeby ktoś kto się natym zna to potwierdził. Proszę o info może być GG 8633681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... coś tam o Łęczyckiej słyszałem... jak na Dębicę się leci... może tam podjedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... coś tam o Łęczyckiej słyszałem... jak na Dębicę się leci... może tam podjedź

Fakt Bartek tak gościa zachwalał były serwisant vw :cool1:

szneider zapomniałem o nim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej można w którym to miejscu jest, jak dobrze pamietam to jak się jedzie na Dębice jest BOSH. Czy to o ten zakład chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej i po prawej... więcej niestety nie wiem... same VW i Audi u niego stoją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej i po prawej... więcej niestety nie wiem... same VW i Audi u niego stoją...

no z jeden mondeo by się znalazł :decayed:

jadąc od ul. Grottgera w góre jak dojedziesz do Bosha i oil caru to przejechałeś :tongue4: to jest z 200m wcześniej i po prawej... przy ulicy stoi taka tabliczka "NAGROBKI" i obok większa tablica "AUTO.....Krzysztof " dokłądnie nazwy nie pamiętam. Wjeżdzasz w taką bramę chyba (zajeb..te dziury więc powoli około 100m i masz ten zakład...powodzenia w szukaniu...

Kiedyś wymieniałem też płyn hamulcowy w Seacie Kalinka i chyba płaciłem 80zł razem z robocizną więc wydaje mi się że cena atrakcyjna jak na ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...