Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pokazuje wam moja pierwsza :a4fan: ! sprowadzona od niemca z okolicy monachium. silnik igla idze jak glupi!!! zawias na sportowych sprezynach i amortyzatorach. po zakretach wymiata tylko gorzej po dziurawej bocznej drodze! mam ja 4 dni i jak narazie jestem bardzo zadowolony i nie zaluje z zakupu!

22062007436.jpg 22062007437.jpg 22062007438.jpg

22062007439.jpg 22062007440.jpg 22062007441.jpg

22062007442.jpg 22062007443.jpg 21062007432.jpg

21062007431.jpg

OCENCIE MOJA FURMANKE! CO WAM SIE PODOBA A CO NIE! WSZYSTKIE SUGESTIE MILE WIDZIANE!

pozdro StoRK

Opublikowano

Spróbuj jeszcze raz bo nie widać photosów! :gwizdanie:

Opublikowano

Kolego z Radzynia zapodaj jakieś ładne fotki, bo nasze miasto musi wymiatać :drunk::thumbup: Już uważam że super autko :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

rafalekx: gdzie dokladnie mieszkasz w radzyniu? heh juz sa zdjecia ale jutro podesle wiecej

cos zle powrzucalem zaden link nie dziala zaraz postaram sie naprawic

Opublikowano

Ładny seryjny avancik :a4fan:

Przedała by się większa felga

Opublikowano

a gdzie tu foto ja tylko widze zdjecie zegarow ???

Opublikowano

a gdzie tu foto ja tylko widze zdjecie zegarow ???

dokładnie

StoRK: Napisałem Ci wiadomość na PW

Opublikowano

ogólnie fajna bo avant troche mi się nie podobają gumowe dywaniki w środku ale to jest moja taka pięta Ahillesowa ;) ogulnie fajna ta twoja :a4fan: no chyba żeby mały lift przeprowadzić, no wiesz lampki z przodu i.t.d :thumbup:

Opublikowano

ladna seria no + ze TDI :>

Opublikowano

zapodaj jeszcze jakieś fotki, bo ja tu nigdzie felg nie widzę :przebiegly:

Opublikowano

Fajne :oklaski: TDI tylko mało fotek całosci autka

Opublikowano

Bardzo ładny avancik, bardzo dobry silnik, a co najważniejsze kolejne A4 w Radzyniu!!! :thumbup: Jeszcze trochę Radzyń będzie wymiatał :dance: Gratki dla kolegi! Trzeba spota zorganizować :D:a4fan:

Opublikowano

większa fela i zawias się proszą :cool:

Opublikowano

ladny avancik gratuluje :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

fela wieksza by sie zdala ale zawiasu nie bede ruszaal fajnie wyglada na takim niskim

Opublikowano

fela wieksza by sie zdala ale zawiasu nie bede ruszaal fajnie wyglada na takim niskim

jak felga bedzie wieksza to fura automatycznie idzie w gore :decayed:
Opublikowano

AFN- klasyka

zawias super

nawet przebieg identyczny z moim

gratulacje :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

fajnie ze tdi i avant

najlepiej jesli bedziesz cos zmienial to tylko felge i przednie oraz tylne lampy :) no i zawieche jesli chcesz :a4fan:

wg mnie bedziesz zadowolony z wyboru :)

ps. widze ze boczki foteli byly robione zapewne z przetarcia... w sumie w a4 szybko sie przecieraja boczki ale widze jakby one byly juz takie wysiedziane .... a kierownica jest oblepiona jakim pokrowcem wiec:

ja bym ten przebieg traktowal chyba z dystansem

200 000 tys w 11 lat ? czyli ktos tym dieslem robil niecale 20 tys rocznie ;> ? nie chce mi sie wierzyc chociaz wyjatki sie zdarzaja

:)

ale autko i tak ladne ... w koncu a4 ... avant ....tdi ;) i nawet rocznik nam sie zgadza :)

Opublikowano

Seria jak seria ....kolor mi sie nie podoba i troche zaniedbana ;/

większa fela i zawias się proszą :cool:

Przeciesz zawias juz jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.