Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Termometr zewnętrzny pokazuje cały czas od +4,5C do 6,5C


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś gdy zaszedłem rano do auta termometr mi pokazał +4,5 C i śnieżynkę chodź na pewno było dobre 10C. i tak bez przerwy co włącza silnik chodź na dworze jest około +15 to termometr mi pokazuje +4,5 i nagrzewa się do max 6,5C jak się silnik rozgrzeje do 90C. Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić teraz jak sprawdzić Polskim VAgiem lub Vagiem o co biega? Prosiłbym o instrukcje jak dla laika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gdy zaszedłem ran odo auta termometr mi pokazał +4,5 C i śnieżynkę chodź na pewno było dobre 10C. i tak bez przerwy co włącza silnik chodź na dworze jest około +15 to termometr mi pokazuje +4,5 i nagrzewa się do max 6,5C jak się silnik rozgrzeje do 90C. Może mi ktoś podpowiedzieć co mam zrobić teraz jak sprawdzić Polskim VAgiem lub Vagiem o co biega? Prosiłbym o instrukcje jak dla laika.

Wymień czujnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko który ? tam podobno jest kilka i z tych kilku wyliczana jest średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko który ? tam podobno jest kilka i z tych kilku wyliczana jest średnia.

jest jeden pod zderzakiem...trzeba wyjąć lewą kratke ze zderzaka i masz go w ręce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam auto jeden z kolegów ma dwa angliki do sprzedania na części, napisz do niego może ma sprawny czujnik temperatury zewnętrznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki czujnik kosztuje i gdzie go kupię ?

8D0820535

ASO 90zł

allegro - 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę do tematu. Mi termometr generalnie dobrze pokazuje ale czasami potrafi pokazać absurdalne -17 albo jeszcze niżej podczas gdy na dworze jest grubo powyżej zera. Nagle i niespodziewanie temp zaczyna spadać po czym temp. wraca do normy. Ktoś już miał takie jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu.

U mnie też temperatura oscyluje w granicach 4-6*C

Czujnik mam na pewno sprawny, bo podłączałem go "na krótko" bezpośrednio do wyświetlacza temperatury...

Nie wiem co się dzieje?

[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 08:33_________________________________________________Klima załącza się normalnie...

Czy ktokolwiek miał taki problem, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...