Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie felgi? 17 a może 18stki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Tak jak w temacie rozglądam się za jakimiś felgami do mojej audi. :wink4: Mam b5 z 96r silnik 1.8 125km i główną uwagę kładę na 17stki raczej używane tak powiedzmy do 1200zł z oponami lub bez. Myślałem też o 18stkach tylko zastanawiam się czy to nie za dużo jak na ten silnik? :confused4: Proszę o opinie, jakieś linki do felg też mile widzane :> z góry dziękuje za pomoc. Poniżej daje kilka linków z allegro..

http://allegro.pl/item964880736_rh_8_x17_5x112_nowe_tanio.html

http://allegro.pl/item963740848_ats_17_exclusive_line_bmw_mercedes_subaru_vw_5x112.html

http://allegro.pl/item967050293_5x112_audi_volkswagen_seat_skoda_mercedes_ford.html

http://allegro.pl/item972064140_felgi_18_cali_225_40_audi_vw_skoda_5x100_5x112.html

http://allegro.pl/item972066807_felgi_audi_a3_a4_a6_s_line_oryginal_17_bcm.html

http://allegro.pl/item978304538_5x112_17_brock_mercedes_audi_a4_skoda_vw_passat.html

Pozdrawiam! :>

Opublikowano

z tych które wkleiłeś to te:

http://allegro.pl/item964880736_rh_8_x17_5x112_nowe_tanio.html

i

http://allegro.pl/item972066807_felgi_audi_a3_a4_a6_s_line_oryginal_17_bcm.html

ale do tych drugich będziesz potrzebował na 100% dystanse

reszta wzorów mi się osobiście nie podoba

ja też jeżdżę 1.8 125 ps NA 17-tkach i jakoś się kula furka myślę, że 18 to już będzie lekki hard core ale i do 1.6 wrzucają takie koła i jeżdżą

Opublikowano

na 225/40 18' będzie niemal identyczna wysokość jak w serii i osiągi będą takie same, tylko komfort inny ;) Jeśli zamierzasz zostawić seryjny zawias to lepiej 17' ale nawet na 215/45 i 17' calach będzie lekka 'koza' i warto pomyśleć też o chociaż -30 :naughty: Co do wzoru to podchodzą mi te z sline :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie też mi się najbardziej podobają a sprzedający może do nich dołożyć dystanse o grubości 15mm czy to wystarczy?

Co do zawieszenia mam ori gwintowane zawieszenie o zakresie regulacji bodajże -35 do -85mm więc gleba będzie :> dzięki za rady

Opublikowano

No właśnie też mi się najbardziej podobają a sprzedający może do nich dołożyć dystanse o grubości 15mm czy to wystarczy?

Co do zawieszenia mam ori gwintowane zawieszenie o zakresie regulacji bodajże -35 do -85mm więc gleba będzie :> dzięki za rady

dystanse starczą do serii na bank, chociaż nie jestem pewny jak z ta glebą :mysli:

Opublikowano
  • Autor
dystanse starczą do serii na bank, chociaż nie jestem pewny jak z ta glebą

tzn? Mogą się trzeć w tym sensie? :mysli:

Opublikowano

nic ci nie powinno obcierać w takim zestawieniu, nawet na max glebie

Opublikowano

s line gora :gwizdanie: Na nasze drogi najwiekszy kompromis to 17" chodz nikektorzy uwarzaja za rozmiar 16". Ale jezdzac z glowa mozna tez wsadzac 18" :cool1: Jestem wlasnie na etpaie zmiany felg ale najpierw musze sprzedac swoje 17"

Opublikowano
  • Autor

ok biorę s-line :> dzięki wielkie za opinię i pomoc :good: pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące opon tzn czy na 17stki 5 x 112 (ET 40) załozyć lepiej 225/45 czy 215/45?

Chodzi mi dokładnie na których oponach auto będzie lepiej się prowadzić i trzymać drogi? :mysli:

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące opon tzn czy na 17stki 5 x 112 (ET 40) załozyć lepiej 225/45 czy 215/45?

Chodzi mi dokładnie na których oponach auto będzie lepiej się prowadzić i trzymać drogi? :mysli:

jak jest szer. felgi?

Opublikowano
  • Autor
jak jest szer. felgi?

szerokość 8"

Opublikowano

bierz 225, chociaż zalecane jest 235

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

OK dzięki wielkie założyłem 225/45 i jest idealnie. Temat uważam za zamknięty! Dzięki wszystkim za pomoc i opinie :) :) Pozdrawiam :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.