Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] moja niunia


piekarz

Rekomendowane odpowiedzi

128gd.jpg

129new.jpg

132vn.jpg

A więc tak audiczkę( B5 1Z 1.9TDI 90KM 1995r) zakupiłem w 2008 r s słupsku. WYPOSAŻENIE: elektryczne szyby(przód), lusterka, klimatronik, abs, air bagi, trochę trzeba było porobic między innymi:wahacze, rozrząd, oleje, filtry, nabicie klimy, wymiana swiec zarowych(wszystkie były spalone), naprawa silniczków krokowych centralnej klkapy nadmuchu powietrza, wywalenie katalizatora, wymiana wisko, kierownica s4, białe kierunki, ksenonki, postojówki zamienione na diody, diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej, diodowe podświetlenie wnetrza ( tu mam problem bo nie wszystkie diody świecą) zamontowanie cb, radyjko pionnier z pilotem (trochę szkoda ze podświetlenie na niebiesko), tuba ze wzmacniaczem aktywnym. Planuje jeszcze tak: alu od s4 17", podłokietnik, podświetlana gałka biegów, leciutkie przyciemnienie szyb, płaskie wycieraczki, halogeny okrągłe przód... Audiczką fajnie sie jezdzi ale przydało by się perę koników więcej. jest ekonomiczny pali 6-7l ON MIX najwięcej jechałem nim 185km/h (długa prosta i z wiatrem) :-) naprawdę fajne autko. kocham a4 jak sprzedam moją niunie to napewno kupie =oooo= tylko nie wiem jeszcze czy a4(b6) czy a6 bo bardzo mi się podoba! TYLKO A U D I

ORwX9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie nie działa i może jakiś troszkę więcej ich dasz

no i opisik jakiś naskrobiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera + siedzonka + drewno + fela jak dla mnie całkiem spoko :> plany tez masz przyszłościowe, udanych modów i szerokości życze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny audik, te siedzenia to chyba zmieniane były :mysli:

Gałka też z polifta :good:wyglądająca dużo lepiej niż podświetlana z allegro.

Popraw rury wydechowe bo wyglądają jak dwie rynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje wydech tez musze poprawic bo ktoś go zepsuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...