Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Poszycie boczków drzwi


karolasterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś się orientuje ile potrzeba materiału na obicie na nowo ( oczywiście tej części pokrytej materialem) boczków drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najstarszym klejem butapremem :good: robota fajna ale najwiecej trwa rozgrzewanie zgrzewow w tapicerce..niejest to trudne lecz czasochlonne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najstarszym klejem butapremem :good: robota fajna ale najwiecej trwa rozgrzewanie zgrzewow w tapicerce..niejest to trudne lecz czasochlonne :gwizdanie:

Na allegro jest user trendtj on handluje różnymi materiałami tapicerskimi włącznie z alcantarą, ma fajny klej bonatherm - zdecydowanie mniej "pachnie" od butapremu a cena ok.

Co do ilości ja kupiłem 1,5m2 (takie minimum) i kupe zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzien i zapach znika tymbardziej jak jest cieplo to klej wyschnie szybko izapach sam z siebie tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jka myślicie, co możecie doradzić w sprawie koloru na boczki, samochód to srebrny sedan, wnętrze ciemne, uchwyty drzi też ciemne...

może jakiś kolorek z tej aukcji>?? http://www.allegro.pl/item977409528_alacantara_jak_sztuczny_zamsz_welur_alcantara_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakupilem stalowyczarny :good:i mam tapicerke ta jasniejsza i zlalo sie super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja mam ciemną tapicerkę... a dawałęś jeszcze jakś piankę czy gąbkę pod tą alcantarę?? nie jest za twardo?

ja myslałęm żeby dać tką piankę biała co daje sie pod panele podłogowe ( rozm. 3mm lub 5 mm) wtedy one mogą tak pełniej wyglądać i będą mięciutkie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja niesciagalem tej starej tapicerki znaczy sie oryginalnej :wink4: na nia rozprowadzalem klej pendzlem i jak nalozylem alcantre to rozjezdzalem ja rolka do malowania scian taka mala i wyszlo pieknie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten stary material się poodklejał więc mi nic to nie da jak na to rzucę klej z innym materiałem bo dalej wszystko będzie odstawac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórzę pytanie :wink4: jak myślicie, co możecie doradzić w sprawie koloru na boczki, samochód to srebrny sedan, wnętrze ciemne, uchwyty drzi też ciemne, listwy boczne również ciemne...

może jakiś kolorek z tej aukcji?? http://www.allegro.pl/item977409528_alacantara_jak_sztuczny_zamsz_welur_alcantara_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się biorę za te boczki. Materiał jest powyciągany i poodklejany - aż żal patrzeć. Trzeba przyznać że Audi nie postarało się tutaj - poprzednio miałem Omegę i materiały tapicerskie były o klasę lepsze. Jednak z kolei blachy o 3 klasy gorsze, dlatego jeżdżę Audi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Rok temu wziąłem się za te boczki :naughty: Wywaliłem stary materiał, zdrapałem gąbkę (to było najtrudniejsze :kwasny:). I z mojego doświadczenia chce odradzić (tym którzy by chcieli się za to wsiąść) piankę - taką jak sie kładzie np. pod podłogę. Już po miesiącu eko-skóra, której użyłem zaczęła się odklejać i brzydko odstawać. Klej jaki użyłem to pospolity butapren. Teraz będę robił wszystko jeszcze raz hmm... tylko że z inną gąbką i może alkantarą... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...