Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ja mówię sok pomarańczowy a Artur z Moniką, PIWO GRZANE, co za cwaniactwo:bicz: :polew::polew: A tutaj mówią nie dzisiaj nie pijemy:grin:

:polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:hehe Mlody ale porządnym autem się przejechałeś :decayed::decayed: z kierownicą po prawidłowej stronie

Opublikowano

Nie no furmanka konkret!! Wiecej zabezpieczen przed kradzieza niz sejf Amber goldu :grin: :thumbsup:

Opublikowano
  • Autor
Nie no furmanka konkret!! Wiecej zabezpieczen przed kradzieza niz sejf Amber goldu :grin: :thumbsup:

no musi być, w PL A4 zbyt chodliwy towar żeby rezać a nie zabezpieczać :wink:

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 21:15 ----------

poduszka z czujnikiem pod silnikem + przegub zew. wymienione - jutro rezanko u Domina :banan:

Opublikowano

No to wypijcie moje zdrowie:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor
No to wypijcie moje zdrowie:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

masz to jak w Banku

Opublikowano

Tylko pamiętaj że musisz na drugi dzień wrócić :P

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Artur tylko bez zdjęć :kox::facepalm::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Artur tylko bez zdjęć :kox::facepalm::grin::decayed:

będą ale tylko wybrane...jak wstanę

Opublikowano
Artur tylko bez zdjęć :kox::facepalm::grin::decayed:

będą ale tylko wybrane...jak wstanę

eru7y8yt.jpg

Wyslane z RNSA

Opublikowano

MCE na B7 + czujnik deszczu, coming leaving home i robienie laski pod kierownicą? Zgadłem?:decayed:

Opublikowano
MCE na B7 + czujnik deszczu, coming leaving home i robienie laski pod kierownicą? Zgadłem?:decayed:

Ty masz jakas satelite na moje podworko co:D

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Domin, mnie nawet jak mnie ma z wami to jestem :decayed: W altance mam kamery:grin:

Opublikowano

Artur82 piękna ta twoja lala :wink:

Opublikowano
Domin, mnie nawet jak mnie ma z wami to jestem :decayed: W altance mam kamery:grin:

Wiedzialem ze ktos mnie podglada:D:D:D

Wyslane z RNSA

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:21 ----------

Artur82 piękna ta twoja lala :wink:

Ano

uvesyqat.jpg

Wyslane z RNSA

Opublikowano

hahahhaaha redukcje masy robili, patrz ile kabli wyjęli:decayed::decayed: Artur się cieszy bo nie wie co go czeka jak wyjedzie za bramę :grin:

Opublikowano

O ile wyjedzie o własnych siłach :grin:

Opublikowano

Artur to sie raczej nie cieszył udało się nam go wk***ić :grin::naughty::polew::polew: myślał że w piątek mu porobimy a my się tylko naciapali :kox:

Opublikowano
  • Autor
Artur to sie raczej nie cieszył udało się nam go wk***ić :grin::naughty::polew::polew: myślał że w piątek mu porobimy a my się tylko naciapali :kox:

i to bylo najlepsze :polew:

Opublikowano
Artur to sie raczej nie cieszył udało się nam go wk***ić :grin::naughty::polew::polew: myślał że w piątek mu porobimy a my się tylko naciapali :kox:

i to bylo najlepsze :polew:

Najlepsza to byla beczka :D

Wyslane z RNSA

Opublikowano
  • Autor

jest i beczka:

DSC00027.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.