Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ale będziemy mieli rezania :naughty:

no bedzie bedzie jak widzisz graty zbieram :banan:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

a Marcin zapomniałem jeszcze specjalnie coś dla Ciebie:

dsc0861d.jpgdsc0862d.jpg

a msz numer przycisku, który to uruchamia

Opublikowano
  • Autor
Ostroo a chcesz z chromem czy bez chromu :grin: u mnie taka roletka śmiga :naughty:

raczej bez bo zamontuje go gdzieś z boku jak u Ciebie bo szufladkę chyba zostawię :naughty:

Opublikowano

co z wiazka?

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

do szyb

Opublikowano
  • Autor
co z wiazka?

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

do szyb

no muszę coś poszukać

Opublikowano

roletka to zajefajna rzecz...ja od niedawna mam i jestem mega zadowolony.bajer we wsi:decayed:

Opublikowano

Artur jedziesz ostro :good::good::good:

Opublikowano
Ale będziemy mieli rezania :naughty:

no bedzie bedzie jak widzisz graty zbieram :banan:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

a Marcin zapomniałem jeszcze specjalnie coś dla Ciebie:

http://s3.postimage.org/5567rq1sz/dsc0861d.jpghttp://s3.postimage.org/mjqfzzyxv/dsc0862d.jpg

a msz numer przycisku, który to uruchamia

kurna sie od rana naogladalem i musialem..... caly dzien na allegro wzdłuż i w szerz i jest :naughty: podpis pod zdjeciem juz nie aktualny :kox: czekam na paczke

Opublikowano

Pierwsza klasa !

Powodzenia w dalszych pracach.

Opublikowano

hamuje Ci juz to pudło ? czy jeszcze lipa ?

oplot chcesz ?

Opublikowano
  • Autor
hamuje Ci juz to pudło ? czy jeszcze lipa ?

oplot chcesz ?

hamuje, hamuje, oplot będę brał ale jeszcze nie teraz bo rezam co innego, a kasy na wszystko nie starcza :grin:

Opublikowano

Reaza sie, ale porzadne rzeczy a nie jakies g... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co sądzicie o listwach karbonowych we wnętrzu takim jak moje??

Opublikowano

Artur carbon jest przereklamowany :grin: ale kto bogatemu zabroni....:naughty:

Opublikowano

chyba nie jest warty tej ceny

Opublikowano

carbon u ciebie świetnie by wyglądał, jest drogi ale wyglada naprawdę nieźle, dużo lepiej niż to oblatane alu :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no to zbieram graty dalej na wiosne :decayed:

2013_04_11_416.jpg

- wyjmaki do RNS_E,

- kapsle do felg,

- wieszak do bagażnika,

- i reszta gratów pod elektryczne szybki,

Brakuje mi jeszcze ramki pod przyciski zamiast szufladki.

Poszukuję licznik kolor!

no i muszę kupić poduche pod silniki

Opublikowano

Artur sprawdz czy trzymają ci się te zaślepki na śrubach bo u mnie nie chcą:kwasny:

Opublikowano
no to zbieram graty dalej na wiosne :decayed:

http://s4.postimg.org/iixnvn93h/2013_04_11_416.jpg

- wyjmaki do RNS_E,

- kapsle do felg,

- wieszak do bagażnika,

- i reszta gratów pod elektryczne szybki,

Brakuje mi jeszcze ramki pod przyciski zamiast szufladki.

Poszukuję licznik kolor!

no i muszę kupić poduche pod silniki

Ostro :decayed::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Mega rezanie się szykuje ale to chyba to nadchodząca wiosna robi:decayed::slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.