Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurde u mnie w sklepie 9,99 :grin: nie używałem nigdy tych z ASO :polew:

a widzisz i błąd bo te z ASO same robią loda :polew:

:polew::polew::polew:dokładnie

jutro jadę do trojmiasta, zahaczę o każde ASO :banan::decayed:

Opublikowano
  • Autor
kurde u mnie w sklepie 9,99 :grin: nie używałem nigdy tych z ASO :polew:

a widzisz i błąd bo te z ASO same robią loda :polew:

:polew::polew::polew:dokładnie

jutro jadę do trojmiasta, zahaczę o każde ASO :banan::decayed:

tylko uważaj bo te bliżej morza są słone i może Ci coś wyskoczyć :polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew: bez obaw :wink:
Opublikowano

no i wyczekane hebelki na tył 288 do kompletu 320mm :kox::kox:

http://s13.postimage.org/44rpnljon/2013_01_09_204.jpg

tylko nie mów że chcesz załozyc te klocki ze zdjecia ... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jezeli tak to tym sposobem zabiłes wszystko co dobre w tych hamulcach.....

Opublikowano
  • Autor

no i wyczekane hebelki na tył 288 do kompletu 320mm :kox::kox:

http://s13.postimage.org/44rpnljon/2013_01_09_204.jpg

tylko nie mów że chcesz załozyc te klocki ze zdjecia ... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jezeli tak to tym sposobem zabiłes wszystko co dobre w tych hamulcach.....

dlaczego?? co proponujesz i co będzie z tymi nie tak??

Opublikowano

przecież to tylko jeden smród z nich pójdzie przy pierwszym hamowaniu i tyle z nich bedzie

dla dziadka na niedziele do koscioła dobre :facepalm::facepalm::facepalm:

mogłes sie zapytac przed kupnem co tam zapodac właściwego

montuj Ferodo FDB1636

Opublikowano

Dałeś za te Brecki pewnie z 90zł a za 100 można kupić ATE czy Ferodo:wink:

Opublikowano

dokładnie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

jak masz mozliwosc to oddaj je do sklepu, albo niech Ci wymienia na cos lepszego

i przede wszystkim zdatnego do jazdy

Opublikowano
  • Autor

żeby było jasne ja za nie nie dałem nic...były w komplecie do reszty żelaza.

Założe i najwyżej jak się szybko skończą to się wymieni na Ferodo FDB1636

Dzięki Tomek za uwagę! :hi:

Opublikowano

wówczas wymienisz razem z tarczami

Opublikowano
  • Autor
wówczas wymienisz razem z tarczami

a to niby dlaczego...samych klocków nie można wymienić??

Opublikowano

Na tych bidnych klockach tylko je zajezdzisz

Opublikowano
  • Autor
Na tych bidnych klockach tylko je zajezdzisz

no ale przecież nie wyrzucę nowych klocków..wymieni się na lato albo cuś:kox:

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 23:01 ----------

Jest lustro z B6

2947300267.jpg

29473002671.jpg

poszukamy MCE i jedziemy do DOMINIKA na reznako :dancing:

Opublikowano

Fotochrom fajna sprawa! :good:

Opublikowano
  • Autor
Fotochrom fajna sprawa! :good:

to wiem bo narazie ma z B7 ale chce wyrezać tak jak być powinno i do tego CLH bo DRL już siedzi

Opublikowano

MCE już też nagrany:decayed:

Opublikowano
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Opublikowano
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Bart spoko damy rade:wink:

Opublikowano
MCE już też nagrany:decayed:

Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem :decayed:

Bart spoko damy rade:wink:

Oj w to nie wątpię :decayed:

BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku :wink:).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.