Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Żarówki już sobie zamówiłem.

Jeśli chodzi o grill to niby mam już magika, który mówi dokładnie to samo na temat sposobu malowania grilla. Nie wiem tylko jak będzie z czasem u niego :P

Masz komplet czyli grill górny i dolny w półmacie? Wstaw w wolnej chwili jakąś fotkę i podaj cenę :-)

Opublikowano
A tam nie siedzi W5W?

bi xenon nie mial fabrycznego gniazda w5w *

tylko lampy z h7*

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

zimowe foty :decayed:

2012_12_21_148.jpg

2012_12_21_149.jpg

2012_12_21_150.jpg

2012_12_21_151.jpg

2012_12_21_152.jpg

Opublikowano

druga fota git :gicior:

Opublikowano

Ale ladna fela zimowa :banan:

Opublikowano
  • Autor
druga fota git :gicior:

ta mam na tapecie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Ale ladna fela zimowa :banan:

moze szalu nie robi ale jest mocna i praktyczna!! :naughty:

Opublikowano
druga fota git :gicior:

:thumbup1:

Opublikowano

dokładnie, druga fajna :decayed:

Opublikowano

co tam zimowa fota jak auto ujeb**e:grin: ....szkoda kliszy na takiego brudasa:polew::polew:

Opublikowano

dawaj jakieś do kalendarza na styczeń z nowym dziobem :kox:

Opublikowano

kolor jak u mnie

bardzo ładnie się prezentuje

Opublikowano
  • Autor
co tam zimowa fota jak auto ujeb**e:grin: ....szkoda kliszy na takiego brudasa:polew::polew:

laki ujebane bo po prawie 500km przebiegi na trasie po PL więc i tak dobre foto ustrzelone jak na moje :banan:

Opublikowano

na tyle przelotu po brudzie to i tak dobrze wygląda:wink: na szarym brudu przynajmniej nie widać.u mnie na czarnuchu widać dosłownie wszystko.jedna kałuża i całe mycie w kiche sie obraca

Opublikowano
  • Autor
na tyle przelotu po brudzie to i tak dobrze wygląda:wink: na szarym brudu przynajmniej nie widać.u mnie na czarnuchu widać dosłownie wszystko.jedna kałuża i całe mycie w kiche sie obraca

hehe wczoraj przy -10 po powrocie go umyłem to zrobiła się skorupa...było to pierwsze i zarazem ostatnie mycie przy takiej temp. :doh::decayed:

Opublikowano

przy takiej temp myć auto?chłopie ty chcesz drzwi otwierać razem z uszczelkami które są w budzie?:wink:

Opublikowano

Hehe no raczej mogłeś przewidzieć co będzie po myciu auta w -10 stopniach:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor
przy takiej temp myć auto?chłopie ty chcesz drzwi otwierać razem z uszczelkami które są w budzie?:wink:

spokojnie o uszczelki zadbałem :dancing:

Opublikowano

no powiem ci że ja posamrowałem wazeliną a i tak sie lekko łapią jak na mrozie wrota w aucie otwieram:kwasny:

Opublikowano
na tyle przelotu po brudzie to i tak dobrze wygląda:wink: na szarym brudu przynajmniej nie widać.u mnie na czarnuchu widać dosłownie wszystko.jedna kałuża i całe mycie w kiche sie obraca

hehe wczoraj przy -10 po powrocie go umyłem to zrobiła się skorupa...było to pierwsze i zarazem ostatnie mycie przy takiej temp. :doh::decayed:

ale dzisiaj juz wszystko puszcza, takze nie bedzie zle :wink:

Opublikowano

Masz zmienione soczewki w bix? czy ori? Nie parują ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.