Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Masz zmienione soczewki w bix? czy ori? Nie parują ?

mam soczewy od B8 i nie parują :naughty:

Opublikowano
Masz zmienione soczewki w bix? czy ori? Nie parują ?

mam soczewy od B8 i nie parują :naughty:

Kaloryfer zdziała cuda:naughty:
Opublikowano

Wow. To co zrobiłeś że nie parują? Oring wyminiłeś? uszczelniłeś regulacje? Piekarnik?

Opublikowano

Krzysztofie tak jak napisałem kaloryfer inaczej grzejniki na całą noc i będzie git:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor

ja nic nie robiłem lampy kupiłem gotowe od Gwerty i jest to jedne z lepszych modów, po tym wymieniłem na nowe żarniki i dopiero zauważyłem co to jest światło w nocy :dancing:

Opublikowano
ja nic nie robiłem lampy kupiłem gotowe od Gwerty i jest to jedne z lepszych modów, po tym wymieniłem na nowe żarniki i dopiero zauważyłem co to jest światło w nocy :dancing:

Artur a rację to jeden z wielu modów gdzie banan na twarzy non stop w nocy coś pięknego:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

no i ja potwierdzę ten fakt daje żarem nocą :decayed:

Opublikowano
Krzysztofie tak jak napisałem kaloryfer inaczej grzejniki na całą noc i będzie git:thumbup:

Jak umyje to pojawia sie taka prążka przez cała lampę. Teraz narazie odpukać spokój. Wiec nast razem zastosuje Twoj pomysł.

Mam następny komplet z 2005/2006r jeszcze nie testowałem czy parują he

Co do tego osrama to mam u siebie.

Takie porównanie

56.jpg

Nowa D4S Philips XenEco 42402 i D1S OSRAM

D4S potrzebuje czasu na rozświetlenie bo teraz widać różnice .

D4S (lewa lampa )

D1S (prawa)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było, że się nic nie dzieje:

Na początek paczuszka od Dzika:

2013_01_10_207.jpg

Nowe gumy :polew:

2013_01_09_201.jpg

no i wyczekane hebelki na tył 288 do kompletu 320mm :kox::kox:

2013_01_09_204.jpg

no i egr zrobi out :ad:

2013_01_09_205.jpg

Opublikowano

grubo sie zaczyna nowy roczek:decayed: oby tak dalej:thumbup1:

Opublikowano

No no nowe gumy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
grubo sie zaczyna nowy roczek:decayed: oby tak dalej:thumbup1:

grubo to się skonczy jutro jak zapłacę oc i ac :polew:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

No no nowe gumy :naughty:

no przynajmniej nie pękną :decayed::decayed::polew::polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

fajne te gumki :naughty::kox::decayed:

Opublikowano
fajne te gumki :naughty::kox::decayed:
W Aso 20 zł:naughty:
Opublikowano

kurde u mnie w sklepie 9,99 :grin: nie używałem nigdy tych z ASO :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor
kurde u mnie w sklepie 9,99 :grin: nie używałem nigdy tych z ASO :polew:

a widzisz i błąd bo te z ASO same robią loda :polew:

Opublikowano
kurde u mnie w sklepie 9,99 :grin: nie używałem nigdy tych z ASO :polew:

a widzisz i błąd bo te z ASO same robią loda :polew:

:polew::polew::polew:dokładnie
Opublikowano

No Artur tak z początku roku na ostrooo z gumami i w ogóle :decayed:

git:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.