Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne stukanie po wymianie tylnych amorów


lejton

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli: witam

niedawno wymieniałem tylne amory w swojej a4, niestety od jakiegos czasu z tyłu auta dochodzi dziwne" stłumione,skrzypiące stukanie" - prawdopodobnie z prawej strony :wallbash: dodam że wszystko zostało poprawnie skręcone i założone przy wymianie :good: amory kyby

może ktoś miał coś podobnego i może pomóc w temacie?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________ :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

chyba sie nie doczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko nowe, zastanawiają mnie tylko osłony czy nie są zbyt krótkie bo raczej powinny jej konce trzymac się u dołu na plastikowej nasadce i z góry na telerzyku co nie i powinny chyba przykrywać cały odbój u mnie tak nie jest bo osłony sie zsuwają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by yło poprawnie skręcone to by nie stukało.Moze cos jest nie dokrecone albo taka podkładka która idzie na amora została załozona zamiast na dole to na górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłony odbojów , jak są plastikowe i dziadowskie (tanie) to tłuką się właśnie tak jak piszesz.

mam, tak samo i powoli zbieram się do wymiany tych dziadowskich osłon odbojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie ja mam dokładnie to samo, zmieniłem amory z tyłu na monroe, odboje i gumy również monroe, kosztowało troche, a teraz zaczynę na ten temat pisać doktorat bo stuka z lewej strony (głuche stuki), dziś wyciągam te plastiki które centrują amora do w kielichu ( może to to ) :wink4:

Pozdrawiam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO POSKŁADANE JAK ORYGINAŁ , dokręcenie sprawdzałem już dwa razy i nic dalej dziwne skrzypiące stukanie, dziwne też że tuleja na belce zaczęłaby stukać akurat po wymianie amorów. zastanawia mnie ta badziewna plastikowa osłona :mysli:

kowal napisz czy pomogło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...