Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarny AVANT


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się coś pojawi będzie aktualizacja zdjęć. W zamyśle chodzi mi po głowie niższy zawias tak o -30 mm.

Nie ukrywam że spodobały mi się zdjęcia furki ono :thumbup::a4fan:

Ale jeśli coś to dopiero na przyszłą wiosnę. Brak funduszy ;(. Chyba że wygram w totka. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mam identyczną różnią się tylko kolorem relingów (srebrne) i motorem (AWX), nawet fele mam takie same. :thumbup: (myślę o MAM NUVO 17 i jakiś fajny kapeć)

Co da się zrobić z tą przystawką do telefonu?? Chodzi mi o to ile kosztuje taka nakładka do tej przystawki i czy nadaję się pod rożne modele telefonów ??

Jaką masz skrzynie 5 czy 6 ?

Fajna bryczka, nie przejmuj się ja się pocieszam, że dobrze że nie mam wszystkiego w standardzie to mogę się trochę pobawić w dokładanie i przeróbki ( mam już jeden bixenon :decayed:)

Jak byś miał full wypas to co byś zmieniał ?? Pewnie nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze napisane.

Z przystawką nie za dużo sie da zrobić. ja myślę ją odkręcić. Nie wszystkie tel pasują do niej. Gdzieś mam instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem że jakoś te kabelki muszą iść do tego zestawu. Chyba że jakieś zaślepki w kolorze tapicerki. Na razie zostaje. Nie mam czasu i nie chce mi się z tym bawić. Mi nie zawadza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi jak najbardziej ale nad chromem się zastanawiam. Trudno dostać ori części a ceny kosmos :shocked:. Chyba zostawię tak jak jest "schwarz style" :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka będzie ordynarnie na uchwyt :> z tyłu na klapie. Bede montował ze służbowego już w czwartek bo jadę audikiem na wakacje.

Sfocę i wrzucę na foruma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka będzie ordynarnie na uchwyt :> z tyłu na klapie. Bede montował ze służbowego już w czwartek bo jadę audikiem na wakacje.

Sfocę i wrzucę na foruma.

Nie myślałeś zęby zstąpić tą która jest oryginalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że oryginalna jest tylko od telefonu ale mi sie podoba. A z widokiem uchwytu jestem opatrzony i nie przeszkadza mi bo mam na firmowej toyocie i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą ładne zdjęcia i szybki to wrzucę nowe foty... za parę dni. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...